Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy ismerős nő folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerős nő folyamatosan posztolgatja a gyönyörű szerelmes családját. Atkuldjem neki azokat a leveleket amit a férje ír nekem, hogy le szeretne feküdni velem, vagy hagyjam meg a boldogságát?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 10:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%
Én a feleség helyében biztos örülnék ha valaki felnyitná a szemem.
2016. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 H_Vivien ***** válasza:
25%

20#

Valóban, de azt sem, hogy nem. Hagyjuk már a naivitást. Ha Neked egy férfi ilyeneket írogatna és Te magasról tennél rá, felmerülne Benned egy ilyen kérdés? Felmerülne Benned, hogy tönkretedd a családját? Aham...

2016. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
88%
En gondolkodas nelkul elmondanam a nőnek. En is örülnék, ha valaki ram irna es elmondana az igazat. Még meg is koszonnem neki, hogy nem a boldog tudatlansagban kell elnem.
2016. aug. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
34%
Ahogy érzed, de te nem fogsz ettől jobban aludni.
2016. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen kapcsolatban vagy a nővel. Én a helyében örülnék, ha valaki szólna róla, de nyilván egy olyan embertől furcsa lenne, és nem biztos, hogy hinnék neki, akivel életemben egyszer találkoztam, vagy mondjuk rossz vele a viszonyom valami miatt.
2016. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!