Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy olyan pasi, aki eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasi, aki eddig minden barátnőjét megcsalta, miért mer egy nőt ku. rva jelzővel illetni, azért, mert az elsőre lefeküdt valakivel?

Figyelt kérdés
Egy makulátlan ember megteheti, hogy ezt mondja, de egy olyan, aki semmivel nem jobb nálam?Miért?

2016. aug. 20. 20:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Mert ostoba, szuklatokoru, gyerekes magyarul:kuka. Ne vesztegess ra idot, nem eri meg, masreszt kit erdekel, h mit mond?:-)
2016. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Kettő között, mi az összefüggés?
2016. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az az összefüggés, hogyha minden barátnőjét megcsalta, nem áll az erkölcs magasfokán.. és ilyen ember, milyen alapon minősít engem?
2016. aug. 20. 20:19
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Biztos úgy gondolja, a pasiknak szabad, a nőknek nem. Egyébként ki ő neked?
2016. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Mert magasabb rendűnek tartja magát nálad!

Én szívesen megismernélek!

2016. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%

Hogyan hivjuk azt a not aki egy randi utan csiki csukit jatszik ?

Ohh tudom mar szuzlany apacanovendek

Komolyan ki fekszik le elso randin vannak meg ilyen olcso nok??

2016. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Egy pasi, akinek nemet mondtam a hosszútávú szexelgessünk együtt felajánlására.
2016. aug. 20. 20:23
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Ezt miért kell tudnia bárkinek is hogy hányszor kivel és mikor vagyok együtt, ez mindig csak két félre tartozik, nincs köze hozzá. Van amikor egy lány ugy dön hogy első alkalommal lefekszik, van amikor sokkal később, ettől még mindenki lehet rendes. Ha Te akkor ugy érezted hogy megteszed, miért ne tennéd. Ettől még mindenki lehet nagyon megbizható, rendes.. Összehasonlitani meg egymást teljesen felesleges. Lehet ő is rendes, csak még probálgatja a kapcsolatokat melyik jönne be neki, aztán lehet egyszer megállapodik.
2016. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
Mert sértetted a büszkeségét.
2016. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan azert mer leqrvazni, mert megsertetted az egojat. Mi az, hogy visszautasitottad.

NE foglalkozz vele. Csak egy bunko paraszt.

2016. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!