Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg nem változhat meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem változhat meg egy pasi, ha megcsalta a barátnőjét, és visszajönne pár év után?

Figyelt kérdés

pl. itt van ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


vagy egy ismerősöm története: 3 éve jól megbántotta a lányt, megcsalta (most hogy összevissza vagy nem, nem tudom). Most az a pasi 3 év után jelentkezett a lánynál és összejöttek...


PASIKÉNT kérdezem! Miért mondjátok ezekre a dolgokra, hogy "csak azért kellesz neki úgyis ismét, megint ki fog dobni". Nem hiszitek el, hogy tényleg megváltozhatott a pasi?


2016. jún. 18. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem állnék szóba évek után egy pasival. Kétlem, hogy a nők többsége így gondolná.
2016. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen megváltozhat egy pasi, de én nem kockáztatnám meg. Plusz ha azóta már évek teltek el, akkor már úgyis feldolgoztam a történteket és nincsenek különösebb érzéseim felé, szóval mindenképpen felejtős. Túl büszke is vagyok ahhoz, hogy egy olyan embert még egyszer közel engedjek magamhoz, aki régebben már eldobott.

De nyugi, sokan visszafogadják az volt pasijukat.

2016. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sem nő, sem férfi nem változik ebben.


Én azt látom, tapasztalom, hogy ez olyan mint a szűznek lenni. Ha már nem vagy, könnyebb fekszel le.

Ha egyszer csaltál, másodjára könnyebb lesz.

2016. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Titusztitusz ***** válasza:
Tényleg nem változhat meg...Nemhiába találták ki a bölcs mondást hogy:Kutyábol nem lesz szalonna...
2016. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké. Én csak megnéztem távolabbról egyszer, és azt kellett gondoljam: hmm, ez pedig egy "jó" pasi, mármint nem rosszfiús alkat. És én simán el tudom képzelni, hogy valaki 20 évesen kiélte magát, majd leült magával, rájött hogy változtatni kellene, és beszél egy régebbi partnerével, hogy "próbáljuk meg ismét, megváltoztam".


Én el tudom hinni, ámbár mondom én sosem voltam ilyen alkat.

2016. jún. 19. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!