Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb pasi úgyis megcsalná a barátnőjét, akkor amikor szabad lenne nekik, miért a barátnő lesz a fura, elitélendő?

Figyelt kérdés

Engem baromira izgat ha más nőkkel láthatom a férfit akit szeretek. A kapcsolataim elején mindig elmondom ezt a pasiknak, meg hogy szeretek swinger klubokba járni.

Akkor és ott izgatónak találják, össze jövünk, 1-2-3 évig együtt vagyunk, ez a téma él köztünk, beszélünk róla, aztán amikor felvettem, hogy menjünk el valamelyik swinger klubba vagy hallani sem akarnak róla, vagy ha elmegyünk akkor nem hajlandóak levadászni egy nőt sem. De még engem sem.


Csak akkor jó félre dugni amikor titokban csináljátok? Ha szabad, az úgy már nem jó?


2016. aug. 3. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb pasi nem ért a nőkhöz, még arra sem képesek, hogy megszólítsanak nyilvános helyen egy nőt, akkor honnan lenne ehhez elég bátorságuk?


A megcsalás is ugyanez: gyávaság. Ha van olyan szerencséjük, hogy összejönnek egy csajjal, akkor nem merik megmondani, hogy valami nem oké, ezért inkább titokban intézik az ügyeiket.


Én nem ítélem el az ilyen nőket, sőt kifejezetten izgalmasnak találom, ha egy csajnak ilyen fantáziái vannak. Az ilyen extrém gondolatok nálam nem újak, a legelső barátnőm (amikor még tizenéves voltam) is elmondta, hogy simán benne lenne abba, hogy bevegyünk még egy csajt szexbe. Tehát nekem ezek nem annyira újdonságok. :D


27/f

2016. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is megadom mindig az 'elhajlási engedélyt', de sosem mennek félre :) Sőt, néznek rám, mint borjú az új kapura, hogy 'elmehetnék csajozni, tényleg?' :) Nem is értik :D
2016. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és komolyan nem zavarna ha félredugna?
2016. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!