Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés

Egyutt elek a baratnommel. hosszu honapok ota szenvedunk egymassal. En mennek, o marasztal. Jo ideje egy part alkotunk, alkottunk, naprol napra csak a vita folyik, hogy elhagyom, o csak konyorog maradjak. Mire egyik este az arcomra nyomott egy csokot, majd eltunt. Hajnalban johetett haza. Reggel szemtelenul a telefonjaba kukkantottam, mire uzenetvaltasok tomkeleget lattam. "koszonom a mait is", "szeretkezni akarok veled", engem szidott. Tudtam mindig... Hogy megy a flortoles a hatam mogott, de nem gondoltam eddig el mer menni. Es megis?

Ha igy van, esetleg szerelmes, miert kapaszkodik belem, miert nem hagy elmenni?



2016. aug. 22. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A megszokás és a ragaszkodás miatt, vagy csak be akarja biztosítani magát és utána akar dobni.

Hajítsd ki a p_csába!

2016. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nm enged el mert a kis egojának nem tenne jót ha te hagynád itt és így ő maradna alul.

Én nem tudtam volna megállni hogy ne öntsem a pofájába amit lattam. De eg biztos én már ezekután nem gondolkodnék a pakoláson.

2016. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#4 igaza van kulonben #2-nek, legalabbis az en no ismeroseim kozul 80%-nak van szeretoje.
2016. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Az én férfi ismerőseim jelentős része tart szeretőt vagy minimum egyszer megcsalta a párját.

Miről is beszélünk akkor?

2016. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te sem vagy okos, hogy maradtál. Ő meg ribi, nincs mit sajnalni. Csak menjetek szet es kesz.

Ket nap mulva ugyis kapcsolatban lesz.

2016. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!