Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindent megadtam neki, teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megadtam neki, teljes szívemből szerettem mégis megcsalt. Miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk, fél éve voltunk együtt. Mindkettőnknek a másik volt az első minden téren. Csodálatos kapcsolatunk volt, az életemnél is jobban szerettem és úgy éreztem ő is. Mindent tudtunk közösen csinálni, fantasztikus volt vele a szex, mindent megbeszéltünk, sosem veszekedtünk komolyabban, szinte tökéletes volt az egész. Azt mondta velem letudná élni az egész életét és énis így éreztem. A közös bulizástól kezdve a közös kockuláson át a közös programokig MINDENT lehetett együtt csinálni és nagyon élveztük, tehát nem volt egyhangú a kapcsolatunk. Szexben odaadó voltam és ő is, bármilyen igényünk volt azt a másik teljesítette. Ha rossz napja volt órákig kényeztettem este. Bármit amit kiakart próbálni kipróbáltunk.

DE! tegnapelőtt este elment egy házibuliba egy közös barátunkhoz. Én kivételesen nem tartottam vele mert dolgoztam. Megbeszéltük, hogy utána nálam alszik, éjjel írt egy sms-t hogy taxival haza megy inkább mert rosszul van. Másnap egész nap nem keresett. Tegnap este felhívtam, hogy jobban van-e, átmenjek-e segíteni valamit. Nagyon letört volt a hangja, azt mondta menjek át mert beszélnünk kell. Már itt tudtam, hogy valami nem oké. Elmondta, hogy nagyon sokat ivott és egy részeg lány rámászott. Először elutasította, de később nem bírt magával és smároltak. Vele ment haza, lefeküdtek.

Mikor ezt elmondta nem tudtam mit mondani rá csak sírva hazajöttem. Azóta hívogat, sms-t ír de nem tudom mit mondjak neki. A bizalom elveszett, összetört vagyok és nem akarom folytatni. De nem tudom hogyan kezeljem. Ordítanék vele de sírnék is neki, amiért ilyenre képes volt.

Hogy tehette ezt meg velem? Mikor fog enyhülni ez a rendes fizikai fájdalom a mellkasomban? :( 19N


2016. aug. 16. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így 8 hónap után már nem jut eszembe minden nap, ami jelentős javulás...
2016. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én azt nem értem, hogy azt mondják a megcsalás okkal történik. Tehát hogy valamit nem kap meg a párjától és azt mástól akarja. De ha én mindent megadtam neki akkor miért tette ezt velem? Úgy érzem magam mint egy darab szar aki a lelkét beleölte a kapcsolatba a semmiért
2016. aug. 16. 20:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt még nem lehet arról beszélni, hogy valami hiányzott neki, valamit nem adtál meg, és azért csinálta. Azért csinálta, mert túl fiatal, és nem tudta, hogyan kell kezelni a helyzetet. Nem menteni akarom, de valószínűleg erről van szó.

Azt tedd, amit belül érzel, ha ennyire fáj és nem tudsz bízni, el kell engedned. Ha helyre tudod tenni a dolgokat, akkor folytassátok.

2016. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Fiatal , részeg is volt, nem ő kezdeményezett hanem a lány mászott rá (már ha igaz, de elképzelhető), és gondolom volt benne egy kiváncsiság is milyen lehet mással. Ami rendes volt tőle, hogy őszinte volt és elmondta, tehát megszólalt a lelkiismerete.

Haggy magadnak pár napot míg lenyugodsz. Valószínűleg nem azért volt mert nem adtál meg neki mindent hanem a fentiekben felsorolt indokok miatt.

2016. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ezen minden fiatal átesik,majd ha a 3.ilyen eseted lesz akkorra már megedződsz!Idősebb pasival kezdj,ne ilyen kis csírákkal!
2016. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
Szerintem.nyugodj le. Hagyj magadnak es neki is idot. Bizonyìtsa be hogy lesz meg bizalmad felé. Elmondta mert szeret. Én visszafogadnám habár teljesen osszetornék.. majd írj hogy mi történt:)
2016. aug. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te jó ég, kötélből lehetnek az idegeid. Ennyi pozitív dolog után amit kapott tőled, én biztos lekentem volna neki két k**rva nagy pofont. Mit képzel az ilyen magáról? Ráadásul fél év után? Szánalmas. És mi lenne akkor pár év házasság után? Ugyan már... Én a helyedben elfelejteném örökre, megszakítanék minden kapcsolatot, mert ez a fajta viselkedés több, mint szánalmas. Én is volt már, hogy ittam lány létemre, mégse csaltam meg soha senkit, ugyanúgy elküldtem, ha odajöttek. Amúgy baromi lassan fog enyhülni:( Esetleg ha lenyugszol majd és kitalálod, hogy mi esne neked a legjobban, a sírás, a kiabálás vele, bármi, csak add ki magadból.

Ajj, hihetetlen. Aki még a jót, a legjobbat se tudja értékelni, nem érdemel meg...

2016. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bence_ ***** válasza:
100%

Tévedsz, ez róla szól. Te mindent kiadhatsz magadból ha neki másra van szüksége.

Az is egy tanulási folyamat, hogy az ember rájönnöm mire is van szüksége.

Pasid vagy fél felvállalni vagy nem is tudja.

Abba kapaszkodj, hogy neki van másra szüksége mert ha magadat okolod ezért akkor meg bolondulsz. Mivel csak ő érzi, hogy mire van szüksége ha neki más kell mint a te akkor zárja le és kezdjen egy másikat. Ez az ő felelőssége.

2016. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kései Sirató ***** válasza:

Úgy kezeljed, hogy szakíts vele.

Megcsal és még el is mondja. Nem csak hűtlen, buta is, a te érzéseiddel sem törődik. Legalább kímélt volna meg, rendezte volna le magában. Ezek után úgysem fogsz bízni benne, én a helyedben kirúgnám.

2016. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na rámászott a csaj és hazavitte taxival és lefektette. Nos azért feltételezem el telt kb. 15-30perc biztos a rámászás és a hazamenetel között. Az alatt eszébe juthatott volna hogy hé vár otthon egy nő aki szeret engem... Ahogy érzes. Szerintem mindenkit elkap a kísértés,olykor fellángolás de tart pár napig és oké. Azért hogy lefeküdjek mással komoly határt kell átlépni szerintem
2016. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!