Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fizetős, lakásban működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős, lakásban működő prosik, akik oldalakon hirtetik magukat, mennyire vannak szűrve?

Figyelt kérdés
Azaz, ha egy ilyenhez elmegy valaki, akkor mennyi az esélye, hogy a csajtól elkap valami betegséget? (járnak ezek std szűrésre, vagy ellenőrzésre szerintetek?)

2016. aug. 25. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetente is jár szűrésre, amit kétlek, biztos van napi 4-5 ügyfele, szóval mire meglesz az eredmény, már nem is feltétlenül releváns.
2016. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pasim megcsalt egy ilyennel. Állítólag csak orális szex volt. A csaj le...szta. Ilyen esetben mennyire áll fenn a veszély, hogy elkapott valamit tőle? ..és én is esetleg,mivel utána többször voltunk együtt. Sajnos akkor még nem derült ez ki és én teljesen jóhiszeműen szexeltem vele. Brutál.
2016. aug. 25. 12:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán elkaphatott valamit. HIV, Hepatitis és szifilisz kivételével szinte bármit. Irány az orvos.
2016. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
HIV, Hepatitis és szifilisz kivételével. Ezt hogy érted? Azokat miért nem?
2016. aug. 25. 12:46
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Ugy ertve h csak lepippantotta es a legtobb nemi betegseg NEMI uton terjed. Sőt...

De en nem hinnem h kibirta h ne dgja meg

2016. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Tevedes hepatitis a es b oralis szexel is tejed szifilis meg akar kozos torolkozorol is.

De clamydia 100 % hogy elkapta az minden prostinak van tunetmentessen.

Lerj teljes koru std szurest.

Ps tuti hazudott hogy ne fajon annyira csak oralis szex aha

2016. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Ezert nem azt irtam h az osszes, hanem a nagyja... okoska...:)
2016. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Az osszes nagyokos az osszes

Oralis szex is szex tehat nemi ut

2016. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
de ugye elhagytad?
2016. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
8igen?! Valoban.. csak, hogy nem (!) nemi ùton valò! Közösülès.. AIDS pl nyállal NEM terjed ..
2016. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!