Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Barátnőm beregisztrált egy levelező társkereső angol nyelvű oldalra. Kérdeztem, hogy miért, de csak annyit mondott, hogy szeretne beszélgetni olyan emberekkel, akik szeretik a művészeteket, az irodalmat; hogy kíváncsi arra, hogy más hogy látja a világot, az életet. Én eléggé kétkezű ember vagyok úgyhogy bevallom erről nem tudok róla beszélgetni.


Szerintetek ez megcsalásra utalhat vagy csak én reagálom túl?



2016. aug. 27. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez foleg angol nyelv gyakorlasara utal, nem megcsalasra.
2016. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrétan társkereső oldalra, akkor gyanús. Vannak direkt barátkereső oldalak, művészeti facebook csoportok és sorolhatnám...
2016. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
konkrétan ez a globalpenfriends.com oldal
2016. aug. 27. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tarskereso.
2016. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
A global-pen-friend az globális levelező barátként tudom neked fordítani. Megnéztem az oldalt és kb ez is derül ki róla. A világon bárhol van az ember, felvehetik a kapcsolatot és beszélgethetnek hobbiról, művészetről, tudományról, tanulásról... ebben semmi gyanús nincs. És ha meg akarna csalni, akkor sokkal jobban titkolná és szerintem elérhető partnereket keresne, nem pedig ilyen portálokon regelne.
2016. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem megcsalás. Ja és ne skatulyázd be.
2016. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!