Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tenyleg sokan vannak olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg sokan vannak olyanok akik egy megcsalas utan nem ereznek buntudatot, siman kepesek hazudni annak a szemebe akit elvileg szeretnek?! Milyen jellemre utal ez?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Nyilván számítóbb, gerinctelenebb, vagy csak racionálisabb, esetleg pszichopata (a szó nem sértő, hanem valós értelmében) - jellemre vall.
2016. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, pszichopatáknak hívjuk őket. Tele van velük a társadalmunk. A gazdagok körében fordul elő legtöbbször, mivel a meggazdagodáshoz legtöbbször más vagy más emberek eltaposásán keresztül vezet az út, ami a pszichopaták számára örömteli játék.
2016. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Még ilyen hülyeséget, hogy pszichopata...


Kérdezd meg a férjem, szerintem Ő a pszichopata. Pont ezért csalom. Hogy miért nem válok? Nem a pénz, miatt, nem a gyerek miatt, pusztán nem akarom a bajában magára hagyni. Senkije nincsen rajtunk kívül. Nekem meg egy életem van csak. Agresszivitása mellett is vele vagyok, ami már beteges.Fizikailag nem bánt, de lelkileg megöl 21 éve. Ez már betegség nála. Mi a jobb? Hogy van egy szeretőm, és elviselem így a mindennapokat, vagy 39 évesen megbolondulok, vagy magára hagyom, mert így egy nő sem fogadná el? Ítélkezzetek nyugodtan.

2016. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

A neurotikus betegségben szenvedők jelentős része nincs tisztában a betegségével.

Nézzük akkor csak, hogy mik a pszichopata jellemzői:


"Nem érez megbánást, bűntudatot vagy lelkiismeret-furdalást a tettei miatt, sokszor elhárítja magáról a felelősséget mondván, az áldozata megérdemelte, amit kapott. Nem érez empátiát, nem tud együtt érezni másokkal, ezért gyakran tapintatlan, lenéző és érzéketlen más emberekkel szemben."


Részletek: [link]


Nos, miről is írt a kérdező? Olyan emberről, aki nem érez bűntudatot és képes szemrebbenés nélkül hazudni.


Miről is beszélünk akkor?

2016. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ki a fene ítélkezik? xD Még direkt ki is emeltem, hogy nem a hétköznapi értelemben vett sértésről, hanem a szó valódi értelméről beszélek. Arról, hogy sokan nem tudják, mit jelent, és vmi baltás gyilkost képzelnek el a pszichopata szó hallatán, én már igazán nem tehetek...
2016. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak. Ők azok, akik nem szeretik, de még csak nem is tisztelik a párjukat.
2016. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szergej55 ***** válasza:
70%
3-as, ha ez így van, akkor igazán ne haragudj, de te sem vagy normális.
2016. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En azt hittem az exemre,hogy szociopata. Ezt kozoltem is vele. :D meg sem lepodott. .


nala is ez volt,o nem hibas,de mindenki mas,a tarsadalom a stb az.

buntudatot nem erzett. Empatia nulla. Felelossegvallalas 0.

aztan kiderult,hogy felrediagnosztizaltam,de abban igazam volt,hogy egyeb mentalis baja az van.

2016. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én abszolut megértem a 3. válaszolót. Viszont aki nem élt át ilyet,az nem is értheti meg ezt. Ítélkezni könnyű.
2016. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3-as Nalunk hasonlo van, de a ferjem nem pszichopata csak bi polaris depresszios, sztem 5 centire van a becsavarodastol:-)Viszont minden hulyesegevel egyutt szeretem, fizikialisan engem sem bant csak lelkileg neha de akkor nagyon.


El tudnek koltozni, van penzem nincs gyerek, de tudom hogyha elhagyom akkor ennyi volt, siman megoli magat, ezzel sosem fenyegetett csak tudom:-)Nalunk ez nem mindennapos dolog, kb havi egyszer fordul elo egy kitores de vegulis az egesz olyan mint tojashejon lepkedni, nem lehet tudni h mikor es miert kattan be, komolyan ki tud attol akadni ha egy kerdesre valaki azt mondja, h persze.


A humorerzeke valahova elbujt, a szarkazmust tamadasnak eli meg, ontagadasban van, es ha segiteni probalok azt is tamadasnak eli meg.-))Voltam vele pszichologusnal (nem segitett), gyogyszert szed (sztem erosebb gyogyszer kene) viszont kolcsonosen nagyon szeretjuk egymast, ugy ertem ertekel, szeret, imad, es ami s legfontosabb: jo ember.


ja es folyamatos aldozatszerepben van, tehat mindig az jon ki h szegeny o es a gonosz vilag, es amikor kiakad akkor egyes szam harmadik szemelyben beszel magarol. Keptelenseg vele megertetni, h pl bunko volt, vagy miert nem beszelunk igy emberekkel. Azert ha ez mindennapos lenne mar elhuztam volna, szoval egyaltalan nem itellek el:-)


Nekem is megvannak a magam kilengesei, mashogy nem lehet kibirni, a szeretom a "szigetem" ahol beke van es nyugalom. Lelkifurim mini alisan van, de inkabb nincs:-)Nem a szexrol szol a dolog hanem inkabb arrol, hogy van egy masik vilagom, ahol "normalis" emberek vannak, ahol es akivel ugy lehetek onmagam h nem kell ort allitani a szavaim melle, szoval akivel van szerelem, kemia, nevetes, szex, es elfogadja, hogy csak masodik lehet (foleg, h o is hazas)

2016. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!