Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok valakivel, szeretjük egymást de az én részemről nem oké az egész. Jól érzem magam vele, nagyon aranyos csak épp a szex nem az igazi. Pár hónapja kezdődött az egész egy buliban találkoztam az exemmel és reggel az ő karjaiban ébredtem, azóta tart titokban ez az összejárogatás, mert mindkettőnknek van valakije. Ugyanakkor zsarol egy kis ideje, hogy ha nem hagyom ott a párom mindent kitálal neki. Mit tegyek? Jól megvagyunk a barátommal de bűntudatom van, ugyanakkor vágyom is az exemre. Valaki volt már hasonló helyzetben? Mi lett a vége a dolognak?

2016. aug. 23. 23:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
"Jól meg vagyunk a barátommal". Nem mindegy hogy jól meg vagytok vagy szereted is. Nem ítèllek el, mindenkinek csak egy èlete van. Èld úgy ahogy neked alegjobb. Ha az exed kell, legyèl vele. Ne foglalkozz senki vèlemènyèvel, csináld ami neked a legjobb
2016. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Azt hozzá teszem, azèrt a párod se nèzd hülyènek, akkor hagyd ott.
2016. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom neki elmondani. Teljesen összetörne, az ő részéről inkább rajongás az egész, félek, hogy valami hülyeséget csinálna és ezt sosem bocsájtanám meg magamnak és mellette biztonságban érzem magam. Az a tipikus már már túl kedves tipus. Nem tudom hogyan mondhatnám el neki, de valahogy jó lenne, mert felemészt ez az egész.
2016. aug. 24. 00:00
 4/26 A kérdező kommentje:
Én vagyok neki az első úgymond "nagy szerelem".
2016. aug. 24. 00:01
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire érdekelnének az érzései, akkor nem csaltad volna meg. Most már tartozol neki annyival, hogy őszinte leszel hozzá, és elválnak útjaitok, te pedig mehetsz az exedhez. Valamiért egyszer már szétmentetek, hátha szétmentek megint, de akkor már hiába bánnád.
2016. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves opció: Hagyd ott szegény srácot. Rosszabb lesz, ha később tudja meg. (A másik opciót inkább nem részletezném.)

Normális nőt érdemel, nem téged.

2016. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Rossz szex=rossz kapcsolat. Rossz szex, úgy is megöli a kapcsolatot. Akarod még évekig húzni? Minek?
2016. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igazatok van, túl hamar léptem tovább az exemen ezzel a fiúval és talàn ennek isszuk most a levét. Elhamarkodott döntés volt. Első perctől fogva ő nagyon sok energiát fektetett az egészbe, bennem meg sosem volt meg az a szikra. Beszélni fogok vele, felhívom, hogy találkoznunk kell, úgysem alszik még és kb 3percnyire lakik félek, hogy reggelig elillan a bátorságom. Nagyon félek, de rosszabb lesz, ha az exem tálal ki neki.
2016. aug. 24. 00:18
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Istenem ti nők szerettek ezzel a szöveggel takarózni:nem akarom megbántani,összetörne. Felnőtt férfi pár hét,rosszabb esetben hónap alatt kiheveri nem te vagy az egyetlen nő a világon. Te meg hagyd ott mindkettőt és keress EGY olyan pasit akit egyszerre szeretsz és jó vele a szex. Tanulság:Ne tervezz hosszútávra olyan pasival akivel nem élvezed a szexet.
2016. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi mindenkinek
2016. aug. 24. 00:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!