Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti azt normális dolgnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti azt normális dolgnak tartjátok, ha egy férfi megkérdezi tőlem, hogy mit szól hozzá a barátom, hogy megcsalom?

Figyelt kérdés

Amikor mondtam, hogy nem tudja ez volt a válasza: "ooo".

Ezt be szokták jelenteni egymásnak a felek? Nem hinném.

Milyen pali tesz fel ilyen kérdést?



2016. aug. 27. 16:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%

Jó hülye vagy.

Szimplán nem tetszett a férfinak, hogy ilyen játékot űzöl.

Nem kell ehhez nagy logika.

Épeszű ember nem is preferál ilyen dolgot.

A férfi normális, de te annál kevésbé...

2016. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%
Lehet rá akart ébreszteni arra, hogy az önbecsapásod már tarthatatlan. Én csak akkor tenném fel ezt a kérdést, és biztos iróniával.
2016. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
55%
Ez amolyan "vedd már észre magad" kérdés. Minden pasi felteszi, aki annak tart, ami vagy és várják, hogy a válasszal be is ismered a dolgot.
2016. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert Ő pont szexelni szeretett volna velem. Én meg kész tények elé állítottam, hogy van barátom, de lehetünk együtt.
2016. aug. 27. 17:05
 5/45 A kérdező kommentje:
Amúgyis hü..lye kérdés...Erre csak hü.lye választ lehet adni. Ha megcsalod a párod, nyilván nem jelented be neki. Ezt olyanhangsúllyal mondta, mintha Ő bejelentené előre...Nem hinném, hogy normális pasi lenne, mert Ő is minden eddigi csaját megcsalta. Így a kérdést sem értettem.
2016. aug. 27. 17:08
 6/45 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Akkor lehet csak azért kérdezte, hogy a jövőben számítson-e egy képébe meredő puskacsőre vagy sem. Mert az, hogy te mily módon intézed az intim ügyeit, az őt is mélyen fogja érinteni (ha esetlegesen nem jól)!

Azért ennyihez szerintem joga volt!

2016. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
94%

Én azt nem értem, hogy akik ilyen szintű emberi mélységekben élnek, miért próbálnak magasröptű filozófiai gondolkodást folytatni.

Megkérdezte, kíváncsi volt, hogy reagálsz. Pontosan milyen választ vársz? Te már eldöntötted, hogy fura kérdés. Változtat bármit is, hogy mi mit írunk?

2016. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

ne tulajdonits neki jelentoseget. valszeg szexkapcsolatnak fogja fel, es eppen unatkozott, ezert kerdezett valamit, amivel zavarba hozhat.


egyebkent ha sima szexkapcsolat (amiben egy ejszakanal nem volt tovabb reszem, es nem is lesz), akkor azt mondanam: mi kozod hozza. masra hasznald a szad.

2016. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
84%
Inkább azt kellett volna kérdeznie hogy mi a fenének élsz te akkor kapcsolatban. De te majd biztos találsz erre is megfelelő magyarázatot.
2016. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
miért kérdezett volna ilyet, hisz Ő is minden eddigi barátnője mellett félrement?
2016. aug. 27. 17:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!