Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még mindig eszembe jut?

Figyelt kérdés

Gimnáziumban ismertem meg a lányt, egy évvel fiatalabb nálam. Nagyobb visszafogott, csöndes volt mindig, a hangját se hallottam soha. A nevét tudtam, mert az egyik barátnője az én osztálytársammal járt egy darabig.

Tetszett nagyon, sokszor mikor szembe jött a folyosón,addig néztük egymást, míg egyikünk el nem tűnt. Szerencsétlen voltam és nem mertem megszólítani, pedig többször is lett volna rá lehetőségem. Azt hiszem féltem tőle. Szép volt, mégsem tartozott a csacsogó menő lányok közé, jó tanuló volt mindig (volt, hogy osztályelső), sportolt is, a legjobb barátnője mégis az osztályuk legfurább lánya volt, ráadásul egy osztálytarsuknak szintén tetszett.

24 éves vagyok, 5 éve, hogy nem láttam, voltak azóta kapcsolataim, de ő bem megy ki a fejemből. Minden nap eszembe jut, hogyha egy kicsit bátrabb lettem volna, talán még most is együtt lehetnénk.

Facebookon kerestem, nincs fönn. Miért jut még mindig eszembe? Mert ez egy ilyen beteljesületlen dolog volt? Mit tehetnék?



2016. aug. 18. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
*nagyon visszafogott
2016. aug. 18. 16:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Az akkori barátnője sincs fent facebookon? Tőle esetleg érdeklődhetnél jobb híján.
2016. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát burkoltan már érdeklődtem, de azt mondta nem tud róla semmit.
2016. aug. 18. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Nekem is van egy lány, akivel évek óta nem találkoztam, de rendszeresen eszembe jut.


Fogadd el, hogy ez már a múlt. 24 éves vagy, élj a jelenben. Ismerkedj, keress magadnak egy olyan lányt, akivel jól érzed magad együtt vagy ha már van, akkor koncentrálj rá. Ez a régi lány már csak ábrándozás, soha nem ismerted igazán, nincs már jelentősége. Semmi bajod nem lesz tőle, ha néha gondolsz rá, de ne vedd túl komolyan az egészet.

2016. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!