Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon hogy csinos nőként egy csúnyább férfi csak barátságot akar? Normális egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Nagyon közkedvelt vagyok a férfiak között. Randiztam netről egy férfival. Pocak, kopaszodás egyáltalán nem előnyös a külseje. A randi végén közli velem hogy csak barátságot tud elképzelni....normális egy ilyen férfi? Miért nem akar többet tőlem amikor tuti az esete voltam?
2016. aug. 3. 08:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy érzéshez nem csak az kell hogy valaki jól nézzen ki, lehet nem érezte a vonzalmat irántad.
2016. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Letörték a szarvad xD
2016. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Ne is haragudj, de te minek randiztál vele, ha ennyire csúnyának tartod, és bőven tudsz válogatni a pasik közt?! Főleg ha neked ennyire csak a külső fontos.


Nagyon közkedvelt vagy a férfiak közt... hát mit is mondjak. Olcsó portékának sok vevője akad.

Ez meg egy olyan férfi lehetett, aki komoly kapcsolatot keres, és ezt nem tudja elképzelni egy olyan fa.sztarisznyával, akinek mindegy ki rakja be és hogy néz ki, csak dugja meg ma is valaki.


Gondolom nem a külsőd miatt pattintott le.

2016. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha a lábaid elé esett volna, akkor nem kellene, mert "hogy néz már ki", igaz?
2016. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy csúnya, még lehetnek igényei, amik nem feltétlen a külalakra irányulnak.

Ha ilyen kérdést teszel fel, akkor első blikkre nekem elég egoistának tűnsz, ami lássuk be, hogy nem mindenki számára vonzó.

2016. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Jobban örültél volna, ha telelövi minden lukadat, aztán felszívódik szó nélkül? Mert nekem az az érzésem, hogy igen.
2016. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Hehe, mikor a királylány szembesül azzal, hogy nem esik hasra előtte mindenki:)

Jól tette, a hozzád hasonlók pont ezt érdemlik, beképzelt kislány.

2016. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Vagy csak nem nézel ki olyan jól, mint hiszed.
2016. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen férfi "A normális".
2016. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Norámlis. Egy ilyen "csinos" nőről mindenki tudja hogy nem ő az egyetlen férfi, Igy bármikor otthagyhatnád. Elővigyázatos volt, amit jól tett.
2016. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!