Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom most bukott le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom most bukott le, badoo-n ismerkedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt. 27-29 évesek vagyunk. Amikor összejöttünk letörölte a badoot a telefonjáról, de egyszer összevesztünk és akkor visszatette. Csináltam egy kamu profilt, bejelöltem, hogy tetszik, most jelölt vissza, hetek után. Eddig egy helló-t írt, de nagyon felbosszantott. Van így értelme az egésznek, van mit ezen megbeszélni, vagy szakítsak most?

2016. aug. 27. 23:15
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2016. aug. 27. 23:16
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat alapja a bizalom. Nem biztal benne, joggal.

Szerintem idopazarlas igy ez mindkettotoknek.

2016. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha csak pár hónapja vagytok akkor még a "hello" belefér szerintem!


Én tovább tesztelném a kamuprofilról, és kikérdezném alaposan, van e barátnője stb....

2016. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nehéz magam visszafogni, de tetsztelem még kicsit.
2016. aug. 27. 23:21
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
amit a 3as mond meg, nem azonnal, hanem hetek után jelölt vissza!
2016. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi! De nincs. Ha párom van.. Csak Ő van. !! Vita ide - vita oda!
2016. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Adj neki egy puszit és csomagoljon.
2016. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Kapcsolatban egy "hello"-t se írjon idegen nőknek társkeresőn.
2016. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Egy veszekedés után visszatette akkor vmi benne megingott!Ilyen nekem is volt mikor a párom elhanyagolt én tinderen ismerkedtem de valahogy észbe kapott és megbeszéltük a dolgokat így letöröltem a tindert !
2016. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele,veled már nincs megelédedve, kevés vagy talán így egymagadban neki, hogyha csak azt szeretnéd, hogy csak te legyél neki, vagy valakinek, akinek tényleg csak te vagy a kedvese , akkor szerintem szakíthatnál vele. Meg hát nemtom, hogy akart-e veled azzal a regiszrációddal badún tényleg ismerkedni, vagy csak már nagyon fásult volt, nyomott volt a hangulata a veszekedésetek miatt, és csak azért írt oda. Amúgy nemtom. De van rá nagyon nagy esély, hogy szakítanék.
2016. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!