Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2éves kapcsolat, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2éves kapcsolat, és most szerető. Jól tettem e?

Figyelt kérdés
2éve voltam eggyüt a barátnőmmel, szeretett tény énis őt énmondtam ki a végszót,de "nem haraggal" váltunk el. csak ott már családi gondok veszekedések mentek, de tény hogy szerettem másképp nemis lettem volna vele, és most szakitottam vele, tény mostis szeretem, ez nem múlik el egyről a kettőre. és ittjön a bibi... az hogy veszkedtünk és az anyukája és az apukája is, hogymondjam nemszerettek, sóval ment ez az erőltetett, szia fiam, stb, de elmondta abarátnőm hogy röviden szólva utálnak. én nemakartam ezt igy folytatni. és ittjön a bibi... 6és fél éve jártam valakivel 4hónapot, akivel azóta is tartom a kapcsolatot, és lehet hogy ezis közrejátszott, hog ytalálkoztam vele. bárkije volt engem akart velem akart lenni járni velem. énis isgy éreztem, és ostis. szóval hülyén érzem magam mert eldobtam valakit, és nemtudom hogy okkal e, mert mikor szakitottam egyből megilyedtem visszagondolva az elmúlt 2 évre, sok emlék és jó fűz oda. most viszont félek hogy előről kell kezdenem mindent, mindent megszokni, mert ugyebár oda ugy mentem már lassan mint haza, csak neméreztem magam jól, már ott, jóvolt vele, de ilyen se vele se nélküle kapcsolat, de elvezsiteni nemakarom. akivel 7éve jártam, ugynézki hogy összejön a dolog... tudom hogy oltári nagy f.I.z vagyok. de egyszerüen nemtudok dönteni kettőjük között. ha az eggykkel vagyok amásikra vágyom ha a másikkal akkor amásikra... eggyikőjüket sem tudom elfelejteni. mit tegyek?

2014. jan. 3. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
keress egy harmadikat
2014. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek, köszönöm
2014. jan. 3. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy se veled se nélkülednek kapcsolatnak nincs sok értelme.. Illetve írtad h félsz mindent újrakezdeni. Hát ez sajnos vele jár a dolgoknak, nekem se könnyű. Csak e miatt velemaradni viszont szintén nem jó, mert akkor az meg azt jelenti hogy csak félsz kilépni, és az egész el fog végül laposodni. Ez a nem akarod elveszíteni, ez a nem tudod őt elfelejteni, kitörölni, ami természetes is, hiszen 2 évig az életed része volt, szeretted őt. És talán szereted még most is, csak már nem úgy, már nem szerelemből...

És ha a mostani nem tud feledtetni, akkor az se jó, elsőnek igaza van, keress egy harmadikat... De 2 év után lehet egy kis pihi is jó lenne...

2014. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es jól mondta. Ebben a helyzetben ennél normálisabb választ nem lehet adni.

És taunlj meg fogalmazni.

2014. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fogalmaznék, ha olyan idegi állapotban lennék :)
2014. jan. 5. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!