Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki átélt már hasonló helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki átélt már hasonló helyzetet, hogyan élte túl?

Figyelt kérdés

A héten kiderült, hogy a férjem megcsalt, és nem csak egyszeri alkalom volt, egyben biztos vagyok, de lehet, hogy volt más is. 14 éve vagyunk együtt. Nem voltak komolyabb gondjaink. Főleg nem olyan, ami ezt indokolná. Amikor rákérdeztem, hogy miért tette, unalmas-e már együtt, hiányzott-e neki valami, azt mondta nem, csak ott volt a lehetőség és ő élt vele.

Konkrétan összetört a szívem. Soha nem gondoltam volna róla ilyet. Olyan mintha nem is az az ember lenne, mint akinek eddig gondoltam. Azt hittem, együtt fogunk megöregedni. Soha nem lepődtem meg még ennyire semmin sem.


2016. szept. 9. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen túlélik, hidd el. Hatalmas trauma, de a neheze még ezután jön. Van, akik tovább tudnak élni együtt ezután is, de a többségnél minden elromlik. A bizalom összeragasztva már nem ugyanolyan.
2016. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező, egyrészt sajnálom, együtt érzek, de túl lehet élni, mindenképpen egy kis önbizalomtunningot ajánlok Neked. Ezt viszont át kell gondolni:


"Nem voltak komolyabb gondjaink. Főleg nem olyan, ami ezt indokolná." ---> szerintem viszont az a gond, hogy ezt ilyen határozottan tudod állítani, mikor a férjed megcsalt! Tehát ott igen is van gond, amit nem biztos, hogy láttok vagy meg tudtok fogalmazni. Szerintem itt a szexuális együttlétek minősége és mennyisége az, amin el kell gondolkozni, hogy biztoskielégítő-e a férjednek, mert a tette arra vall, hogy nem. A másik, hogy 14 év után teljesen normális, hogy ellaposodik egy kapcsolat, de itt mindenképp ki kéne deríeni, hogy akkor most ez viszony vagy szeret-e téged, meg akarja e menteni a házasságot. Mert én biztos vagyok benne, hogy meg lehetne menteni!! Hajrá! Nagyon sokan vannak a Ti cipőtökben, ne szomorkodj, örülj neki, hogy felszínre kerülnek most a dolgok és oldjátok meg közösen! :)

2016. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nyilván túl fogom élni. Csak elég nagy csalódás ez.

Tényleg nem volt gondunk, pláne nem szexuális. Ezért is volt ennyire meglepő. Mert én is úgy gondolom, hogy általában az az oka, ha valaki félremegy.

Nem hiszem, hogy meg lehet menteni, hiszen ahhoz őszinteség kéne, az meg nincs, vagy ha az az igazság, hogy hát ott volt a nő és volt lehetőség lefeküdni vele, az is elég kiábrándító. Ha ennyi elég lenne a megcsaláshoz, akkor majdnem minden napra lehetne egy pasim.

2016. szept. 9. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is megtette. Nálunk sem volt gond, vagy csak nem vettem észre, nem tudom. Megbocsátottam neki, annyira könyörgött és biztosított róla, hogy engem szeret. Én bíztam benne, hogy ez megjavítható, mert nagyon szerettem, sőt szeretem még most is. Ez egy fél éve történt. Azóta haldoklik a kapcsolat és nincs olyan nap mikor ne gondolnék erre. Nem tudom meddig húzzuk még, de biztos, hogy itt ment félre minden.
2016. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kár, hogy kiderült, mert egy világ omlott össze benned- így nem tudod folytatni.

Szakíts vele, vagy ami nehezebb: fogadd el, hogy a férfiak erre vannak kódolva, nem tehetnek róla, nem hibásak ezért, nem akarnak rosszat ezzel, nem is gondolnak bele, hiszen csak a pillanatnyi ösztönnek élnek olyan helyzetben és az egójuknak sem tesz jót, ha kihagyják az "alkalmat "!

Kár, hogy mindezt nem minden pasi tudja úgy megoldani, hogy titok maradjon a párja előtt.

2016. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!