Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, ti együtt maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti együtt maradnátok a párotokkal, ha már sok év és kicsi gyerekek vannak a hátatok mögött, de a párotok folyamatosan megcsal?

Figyelt kérdés
Évek óta, már a gyerekek születése előtt megtette. Vannak ugyan vitáink és nem mindig felhőtlen a kapcsolatunk, de azért rossznak nem mondanám. Ügyesen titkolja a dolgot, azt hiszi, nem tudom. Pedig de. Kérdés, hogy elvárhatom-e hosszú évek után egy pasitól a hűséget. Érdemes-e elhagynom, tudván, hogy ő a gyerekeim apja és lehet, jobbat nem találok nála úgysem.
2016. szept. 12. 14:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján, hogy nem maradnék vele együtt, de eszembe se lett volna ilyen alaknak gyereket szülni, nem hogy egyből kettőt is.


Ha szereted, hogy valaki megaláz, és úgy tekint rád, mint egy jól működő háztartási gépre, de a szerelmet és a szexet nem otthon keresi, akkor ez tényleg egy kiegyensúlyozott kapcsolat.


Most hagyjuk azt, hogy találsz-e jobbat, ebből csak az derült ki, hogy az önértékelésed egyenlő a nullával...

Gondolkozz el, hogy jobb-e neked így, megalázva élni egy látszatházasságban, vagy jobb lenne-e egyedül?


Arra meg mérget vehetsz, hogy ennél a kur.vapecérnél csak jobbat találnál.

Amúgy is idő kérdése, mikor jön össze egy olyan cuncibogárral, aki miatt el is fog hagyni.

2016. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Ügyesen titkolja??? De cuki , persze vele maradnék. , de csak mert ennyire figyelmes h titkolni próbálja h ne váltson még :)))
2016. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom a nő és a férfi is pont ugyanolyan ember innentől kezdve ha tőlem elvárják hogy hűséges legyek a párom is legyen az ha nem hát nem de akkor nem lesz a párom. Kérdés mire vágysz. Ha jó a mostani helyzet csak zavar hogy félre megy akkor ülj le vele és közöld hogy tudod mi a helyzet és nyitott házasságok akarsz vagy legalábbis azt hogy ne hányja a szemedre ha te is keresel mást is.

De miért szültél neki gyereket ha megbízhatatlan?

2016. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
21%
Ügyesen titkolja??? De cuki , persze vele maradnék. , de csak mert ennyire figyelmes h titkolni próbálja h ne báltson meg :)))
2016. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy konkrétan szex is történik, de hogy keményen udvarol másoknak, az tény... És feltételezem, 1-2 csók is elcsattan... Onnan gondolom, hogy elkaptam egy sms-t, amiben megírja valakinek, hogy neki felesége van, akivel szemben nem tisztességes dolog ez... De a csók, az belefér. De számomra már ez is megcsalás... És mindezt a munkahelyén intézheti, mert mindig hazaér viszonylag korán...
2016. szept. 12. 14:28
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

:-)

Ügyesen titkolja??? Tehát neked mindössze azon akad fenn a szűrőd,hogy mégsem volt olyan ügyes és megtudtad??

Mondd neki,hogy csinálja jobban a titkolódzást,mert amit nem tudsz,amire nem jössz rá,az nem fáj neked és éljetek boldogan tovább!

Persze,persze,a kukit meg benttartja a gatyában,de smárolni azt lehet...ugye te sem gondolod komolyan,amit leírtál?

2016. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért az is édes, hogy azt mondja a másik csajnak, hogy nem tisztességes veled szemben, amit csinál :))) Jó nagy patkány lehet a férjed. A kapcsolatotokkal pedig nyilván van baj, ha csak úgy tud veled lenni, ha közben keres valaki harmadikat is. Ha nem d*gja meg a csajt/csajokat, akkor jó nagy lúzer lehet... És valószínűleg egy gyáva féreg is, ha a munkahelyén intézi és siet haza, hogy ré ne jöjj, hogy félrek*r. Na, hát ennyi jó tulajdonság bőven elég. Én nem szültem volna neki gyereket. Ott cseszted el. Hagyján, hogy a saját életedet, de a gyerekeidét is, hogy ilyen idióta szüleik vannak...
2016. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Általában a házastárs nem azért csalja meg a párját, hogy megbántsa, hanem azért, hogy kielégítse a saját érzéseit.


Szerintem ez a legfontosabb a cikkben. Nem akar megbántani, titkolja örökké. Körül kell mindig nézni a kapcsolat tájékán. Mármint a sajátod tájékán.

2016. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Félsz, hogy ennél jobbat nem találsz?

Ennél rosszabb már csak az, aki ver is és nem dolgozik, komolyan.


Én már az első megcsalásnál kivágtam volna a szarba, nemhogy még gyereket is szüljek neki, ha neeem.

2016. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
Sztem ne hagyd el. Normális jelenség, hogy a kapcsolat sok év után unalmassá válik és előfordulhat a megcsalás. Engem is csalt meg a férjem nem egyszer, rájöttem, megbocsájtottam. Amíg félti a kapcsolatotokat és hozzád megy haza, örülj neki. Örülj hogy van párod, sokan cserélnének veled még így is, hogy néha félremegy! Szinglinek lenni sz.r. Gyerekkel meg pláne.
2016. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!