Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jó ötlet felkeresni és normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet felkeresni és normális hangnemben elbeszélgetni azzal aki házas gyerekes felnőtt férfi létére a barátnőmet környékezi és nyomul rá?

Figyelt kérdés

A kérdésben szereplő helyzettel kapcsolatban lennék kíváncsi a véleményetekre.

A barátnőm 3 hónapja dolgozik a jelenlegi munkahelyén, pár héttel ezelőtt munka után elmentek a kollégáival iszogatni.

Mikor este hazaért és lefeküdtünk aludni kapott egy üzenetet, amelyre ráfogta másnap, hogy az egyik amúgy az előző esti programon jelen sem levő lánytól érkezett és az illető afelől érdeklődött, hogy hazaért-e.

Enyhén gyanúsnak találtam a helyzetet, hogy az amúgy sokat emlegetett lány név szerint sincs elmentve a telefonjába és egy +70-es számként szerepel, illetve ahhoz képest, hogy az este ott sem volt, hajnali 2-kor érdeklődik, hogy a barátnőm hazaért-e.

Mindezt tálaltam a barátnőmnek aki elpirulva beismerte, hogy valóban nem a lánytól érkezett az üzenet, hanem egy férfi kollégájától, aki egyébként házas és apuka és nagyjából amióta ezen a helyen dolgozik szerelmes belé.

A barátnőm biztosított, hogy nem jön be neki az idősebb fickó, és egyébként sem csalna meg, kezdene házas/gyerekes emberrel, nem is érti mit gondol magáról a fickó.

Pár héttel rá, jött egy egynapos, ott alvós céges csapatépítő, ahonnan másnap hazatérve a barátnőmön éreztem, hogy valami nem oké a viselkedése alapján.

Beismerte, hogy sokat ittak és beszélgetett ezzel a fickóval, aki elsírta neki, hogy rossz a házassága és állítólag a barátnőmet magához rántva megcsókolta.

Kissé aggódtam, hogy valószínűleg több is történhetett, de a barátnőm sírva könyörgött, hogy higgyem el neki, ennél több nem volt és azonnal ahogy eszmélt leállította a fickót. Mivel látszólag tényleg megbánta, és úgy voltam vele egyszer mindenki hibázhat megbocsátottam neki.

A héten természetesen továbbra is mindketten ugyanazon a helyen dolgoztak, és ugyan a barátnőm biztosított, hogy nem fognak beszélni, és semmi hatása sem lesz ennek ránk nézve, azt érzem hogy valami még sincs rendben a háttérben és a fickó tovább próbálkozik nála és szabotálja a kapcsolatunkat.

Gondoltam egyik nap elején/végén megvárnám a fickót valahol és elbeszélgetnék vele arról, hogy mennyire számít korrekt dolognak a felesége/gyereke háta mögött más barátnőjét környékezgetni, és kicsit felvilágosítani, hogy nem feltétlenül marad ez a viselkedése titokban a felesége előtt ha nem fejezi be a nyomulást.

Mindezt normálisan, lényegre törően gondoltam neki elmondani, hátha ért a szép szóból.

Mennyire lenne ez jó ötlet, illetve valakinek van-e valami hasonló jellegű tapasztalata ezzel kapcsolatban?


2016. szept. 17. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Egy pasit le lehet rázni anélkül is, hogy öri-hari legyen belőle, szóval az, hogy a barátnőd mindenkivel jóban akar lenni (és egyébként, a kapcsolata veled nem fontosabb, mint hogy az új munkahelyén EGYETLEN EGY férfit leállítson?), meg lehetne ezt oldani súrlódások nélkül. Pl elég egyértelmű lenne ilyen esetben az a megoldás, hogy a pasi feleségére és gyerekére- már a saját kapcsolatán túl- hivatkozik, mikor azt mondja, nem kér belőle. Ezen igazán nem sértődhetne meg senki.

Szóval én is inkább a barátnőd körmére néznék rá. Jól mondja az egyik válaszoló, egy családos ember, még ha telibefossa is a házasságát, nem fogja millió ismerős előtt egy céges bulin "erőszakkal" lesmacizni a (nyilvánvalóan közismerten) foglalt kolleginát. Vagyis a barátnőd hogy-hogy nem, kettesben maradt vele egy erre tökéletesen alkalmas helyen. Akárhogy is nézzük, ha neki nem is tetszik a pasi, az biztos bejön neki, hogy vonzódik hozzá, és ahhoz, hogy ilyenek történjenek (meg megadja neki a mobilszámát is- nekem a munkahelyemen a főnökön kívül senki sem tudja a magán-elérhetőségeimet, ha valaki akar valamit, fb-on megtalál és majd eldöntöm, reagálok-e rá vagy sem) ahhoz bizony az kell, hogy bátorítsa. Akármilyen nyomulós is egy férfi, azért nem hiszem, hogy a folyamatos elutasítások és negatív visszajelzések hatására így viselkedne.

Oké, csak magamból indulhatok ki, nyilván te jobban ismered a barátnőd, de azért nekem itt sántít a dolog, akárhogy is nézem.


Amúgy, azzal csak kettőtök kapcsolatát ásod alá mind a barátnőd, mint a gátlástalan udvarló szemében, ha a lányt kikerülve magad veszed kézbe a dolgokat. A barátnődnek azt üzened ezzel, hogy nem bízol benne (mondjuk szerintem jogosan, de ez mellékes), a pasinak meg azt, hogy komoly fenyegetésként és konkurenciaként tekintesz rá, még inkább felbátorítva ezzel, hiszen ha már ennyire megijedsz tőle, akkor annak nyilván alapja van. A feleséget ettől függetlenül kinyomozhatod, hogy kicsoda (mondjuk még az sem teljesen biztos, hogy valós, úgy mellesleg), és kitálalhatsz neki, de ha konfrontálja a férjét és rád hivatkozik, akkor is elég nagy teret hagysz a védekezésre bizonyítékok nem lévén (simán mondhatja azt, hogy csak egy féltékeny, önbizalomhiányos pasi vagy, az a fajta, aki csupa-nő munkahelyre is csak burkában engedné legszívesebben a nőjét- merthogy nem ismernek, ez egy valid védekezési mód lenne). Szóval nem, több benne a buktató mint a lehetséges előny. Inkább a barátnőddel beszélgess. Első kérdésem hozzá az lenne, hogy vajon miért is fontosabb neki egy gyakorlatilag idegen, családos ember lelkivilága, mint a kettőtök kapcsolatában a harmónia felbomlása?

2016. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Jaj ez a csók rizsa.

Ha nem akarta volna ő is, akkor nem teszi meg, és tuti volt már más is.

Én pakolnék a helyedben.


Nem a pasival beszélnék, hanem a feleségét keresném meg. Annyira elfoglalná, az otthoni balhé, hogy magától munkahelyet váltana.

2016. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyik volt baràtnõmmel is sok hasonló érdekessèg esett meg, mindre volt magyaràzat persze :) de sosem hagyott nyugodni a dolog. Aztàn kiderült hogy egy kva. módjàra viselkedett, meg is csalt.


Szóval elõször vele beszélgess el, én is sokàig bevettem, hogy ez ìgy normal is, stb. de baromira nem az.


Legalàbbis nàlunk ìgy volt.

2016. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is mindenkivel kedves és udvarias vagyok, és ha próbálkozna nálam valaki, akitől nem akarok semmit, valószínűleg finoman jelezném ezt neki. Bár ha éjjel 2-kor küldene smst, akkor leesne a húsz fillért, hogy nem csak barátkozni akar, és ha kedves vagyok vele, csak tovább biztatom.

Ha a finom visszautasításból nem értene az illető, biztos, hogy bunkóbban adnám tudtára, annak ellenére, hogy nem szeretek másokkal bunkózni.

Szóval azt gondolom, a barátnődnek egyszerűen imponál, hogy a pasinak bejön, és azért nem koptatja le.

26L

2016. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!