Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalapács5 kérdése:

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
15 eves fiu vagyok, es a felnott nokre bukok.. Ugyertem a 30, 40-es korosztalyra.. En szeretem ha egy nonek van munkaja, tud fozni, mosni.. Annyiszor felsultem mar a velem egykoru lanyokkal.. Sose volt meg baratnom. Ez normalis hogy egy 30-40 eves novel szeretnem elkepzelni a jovom?

2016. szept. 6. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

hát ha a jövőd csak ilyenekkel tudsz elképzelni,és hosszútávút is.Akkor ez baj.Rengeteg probléma felmerülhet a korodból adódóan.


Egy 30-40 éves nő már biztos partnert szeretne biztos háttérrel akivel alapozni lehet . És (ezt msot nem degradálóan mondom) 15 évesen ezt nem tudod d megadni.


VISZONT ha van 30-40 éves nő aki szeretne 15 évessel járni...nos...ott kezdődnek a bajok...

2016. szept. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyakomplexus, nem normális, de vagy kinövöd vagy idővel felnősz és akkor nem lesz akkora a korkülönbség.
2016. szept. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jó, szexuälisan bisztosan nem. Ha a személyiségük tetszik akkor azzal nincs gond, mert lehetsz érettebb gondolkodásu a korosztályodnál. Ha tanulsz, kébzed magad pár év mulva probálkozhatsz tíz évvel idősebb lánynál, de nem ajánlok idősebbet. Azután idővel vissza találsz a saját korosztállyodhoz.

Pár éve dolgozott nálunk nyári munkán egy 17-éves fiu, nagyon intelligens, illedelmes, lendületes, kommunikatív - ugyan akkor nyugodt és érdeklődő', figyelmes kvázi 19-év volt közöttünk de olyan harmóniában lehetett vele beszélgetni,dolgozni, hogy felnőtt nőként szinte szégyelltem magam milyen jó kedvem van a társaságában.

Többször mondtam is neki, hogy elötted a jövő... mert mindennel rendelkezel amire egy tökéletes férfinak szüksége lehet...

Bátorítottam tanuljon, nyelvvizsgázzon stb.


-most 6-évvel később egy átlagos lánnyal él együtt, dolgozik, nagyon meghízott de szemmel láthatólag boldog... tehát mindenki meg találja a hozzá illőt előbb-utóbb .Az irreális korkülönbség nem jó!

2016. szept. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

"Sose volt meg baratnom."

Na takarodj!

2016. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miert baj hogy nem volt meg baratnom?... Normalis valaszokat varok, a tobbieknek koszi:)
2016. szept. 6. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!