Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, ha a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a feleséged megcsalna a terhesség közepén "csak úgy" és nem szeretnéd emiatt a gyereked és a leendő családod mindjárt az elején elveszteni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy ítélitek meg -ha belegondoltok- ki hogyan tenné túl magát ezen, mi lenne az utóhatása.

2016. szept. 23. 14:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó voltam, bocsi hogy mertem válaszolni...

Ha ennyire nem fogadsz el más véleményt, és eldöntötted,hogy megbocsátasz,miért írtad ki a kérdést???

Te tudod, a te életed,mindenki úgy éli,ahogy akarja,szerinted érdekel valakit?

Véleményt kértél, megírtuk, ennyi...

2016. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Most tudtad meg 6 év után?
2016. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek valahol, bizonyára jószívű fazon vagy és remek apa, de egy igazi balek is. A terhes feleséged félrekummant, mert egy hétig nem találkozhattatok... Ja, és ez egyetlen egyszer fordult elő. Aha, ezt tudod kinek adta volna be...
2016. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után derült ki,hogy most foglalkoztat?
2016. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ez még a terhesség alatt derült ki. Nyilvánvalóan egy nő ilyenkor kikészül, jó ha a gyerek nem sínyli meg a megbánást kísérő lelki traumát és egy apa erre nyilván nem pakol még rá... összeomlott és tudom hogy előtte nem volt semmi más csak hirtelen eszetlen felindulás.
2016. szept. 24. 18:58
 16/28 anonim ***** válasza:
79%
A megcsalás önmagában is aljas dolog,de terhesen félrek úrni...Nem találok szavakat!
2016. szept. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha 6 ev eltelt,miert most jutott eszedbe ezen filozni???

Mar nem mindegy?Igy is ugy is veluk maradsz,nem?

Mi eliteljuk,te mentegeted,felesleges volt megkerdezni szerintem...

2016. szept. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
12%

Vicces, mert csak random bepillantottam ebbe a topikba, és kapásból egy érdekes kérdéssel találtam szemben magam.


Akkor leszek én az ellenvélemény képviselője: Miért ne lehetne megbeszélni? Én abszolút életszerűnek találom, hogy egy ilyen nagy változást eredményező élethelyzetben a nő összezavarodjon, és pár óra erejéig újra egyedülállónak, fiatalnak, szabadnak akarja érezni magát. Az nem életszerű, ha mindenkit, aki félrelép, de facto könnyűvérű k*rvának vagy öntelt taplónak titulálunk. (Akkor miért is foglalkoznak pszichológusok család- és párterápiával, kérem szépen? Ha csak el kell hagyni, és ennyi volt.) Nyilván te, a kérdés írója, tudod a legjobban, hogyan tálalta a feleséged.


Tudván, hogy mindez már csak a múlt meséje, csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nagyon szerencsés feleséged van, amiért ilyen megértő, sok síkon gondolkodni képes férje van. :) (Nem állítom, hogy nem látom minimális esélyét annak, hogy csak kifogás volt a zavarodottság, de kiindulva a te gondolkodásodból és az együtt töltött évek számából, csak nem nyúlhattál ennyire mellé.)

2016. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Hát valahogy így volt.

Egyáltalán nem volt fölösleges megkérdezni, nem gyakorlati tanácsot kértem hanem megtudtam amire kìváncsi voltam hogy általában az emberek hogy ítélnék meg nagy számban az esetet, mit tettek volna a helyemben.

Most már jobban értem egymás megértése híján pl.miért van annyi válás.

Kíváncsi volnék ezek után jogosnak éreznétek-e hogy ezt nektek is szabad? Az én feleségem szerint igen. És vajon attól hogy megengedi még morálisan jogod van-e hozzá?

2016. szept. 26. 07:49
 20/28 anonim ***** válasza:
Szerintem"csak úgy" nem csal meg egy várandós nő. Annak nagyon komoly oka van. Én megcsaltam a férjem, nem véletlenül..
2016. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!