Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, ha a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a feleséged megcsalna a terhesség közepén "csak úgy" és nem szeretnéd emiatt a gyereked és a leendő családod mindjárt az elején elveszteni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy ítélitek meg -ha belegondoltok- ki hogyan tenné túl magát ezen, mi lenne az utóhatása.

2016. szept. 23. 14:50
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Persze hogy komoly oka van. Pl megbizhatatlan apakép, szülőkép gyerekkorból ami miatt nincs bizalma abban hogy egy apa vele marad és akkor a b.afűnyíród este marad+az is elég komoly ok ha valaki pszichologiailag nagyon nincs rendben. Sajnos ez is fennál. Egyébként maga mondta ki utólag hogy ő sem látja józan ésszel már az okát. Hát ennyit az okokról...
2016. szept. 29. 15:15
 22/28 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után semmit,akkor átbeszéltem volna a dolgot vele,mit érzett,mit miért tett,de nem dőlt volna össze a világ.Talán pillanatnyi zavar volt.
2016. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Csak az elso kommenteket olvastam el, miszerint ez nem eletszeru..

Elmondom, hogy az!

Az en hazassagom evek ota romokban, tobbszor akartam valni, de a ferjem nem ment bele. Aztan a kepbe jott egy pasi. Semmi nem tortent koztunk, csak neha beszelgettunk. Aztan teherbeestem, de a vagy a masik irant sokkal erosebb es erosebbe valik.... Meg mindig nem tortent koztunk semmi, de csakis a baba a hasamban tart ettol vissza....

2016. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igen, bár ez egészen más, mint az én esetem, ahol nem volt rossz kapcsolat és családra készültünk.
2016. okt. 12. 14:29
 25/28 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után túllépnék rajta.A terhesség miatt sokkal elnézőbb lettem volna.Hogyan derült ki?
2016. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit értünk "túllépésen" de néhány nap vagy hét alatt azt hiszem ez megtörtént.

Úgy derült ki, hogy kerestetett egy e-mailt a postafiókjában velem, de nem törölte ki azokat az ominózus leveleket.

2016. okt. 13. 01:04
 27/28 anonim ***** válasza:
Néhány nap vagy hét alatt túlléptél a dolgon,de valamiért még mindig foglalkoztat.Teljesen nem tudtad megbocsátani?Nem egyszeri alkalom volt?Pedig nem is nagyon titkolta ha hagyta hogy nézegesd a email-eit.
2016. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
38%

En voltam terhes! Folyton csak sz ex eltem volna. Parom viszont nem. Mig nem ereztuk h mozgott a baba csak csak de aztan semmi. Nem tartotta helyen valonak a terhes sz exet. Balheztunk is sokat miatta. Aztan ugy dontotem megprobalom megerteni ot. Folyamatosan masztiztam . Rengeteget azt hittem rosszul leszek annyira szerettem volna sz exelni. Akkor meg egyutt se eltunk. Napokig is tavol voltunk. De egyszer se csaltam meg.

Milyen dedos kifogas ez hogy egy hetig nem voltatok egyutt o meg kivanta meg terhes meg hormonok. Aztan csak ugy felresikerult menni A csak ugy felrekef elesbe hogy fer bele levelezes? Amig ezt nem irtad majdnem elhittem hogy szegeny terhes hormonos asszonykad veletlenul farokba esett mert egy hetig nem voltal keznel. Hidd hogy egyszeri eset,hidd hogy se elotte se azota nem tortent meg, hidd hogy lehet terhesen "csak ugy" megcsalni. Hidd hogy 100% , hogy tied a gyerek. Mentsd fel minden bune alol es avasd szente. Ha neked ettol jobb.

Meg lehet beszelni a megcsalast, nem kell rogtob felrugni a csaladot, lehet tovabb boldogan elni. De te baratom ugy az ortodnal fogva vagy vezetve hogy komolyan sajnallak.

2018. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!