Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjem a főnökömm...

Megcsaltam a férjem a főnökömmel. Hogyan kellene ezt közölni? Ti hogyan mondanátok el?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép amit tettem,de már az elejétől nagyon vonzódom a főnökömhöz és ő is hozzám.A férjem mostanában eléggé elhanyagolt és nem igazán éreztem magam nőnek mellette.Ez a viszony már 4 hónapja tart,többször lefeküdtünk egymással.Viszont szabadulni szeretnék ettől a helyzettől,rájöttem hogy nekem erre nincs szükségem és szeretem a férjem.Nem tudtam ellenállni a csábításnak.Hogyan magyarázzam ki magam,lehet soha nem derülne ki,de nem szeretném hazugságban tartani,de nincs képem oda állni elé és elmondani.Hogyan tegyem ha ráveszem magam?


26/N


2014. szept. 30. 17:36
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
33%
"Tetszem a főnökömnek ezért fizetésemelést kaptam" még ha nem is :)
2014. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Kaptam amúgy fizetés emelést,de nem azért tettem.Elvoltam hanyagolva...
2014. szept. 30. 17:40
 3/60 anonim ***** válasza:
11%
1-es te egy igai vadbarom vagy.Nem azt kérdezte mi a véleményed róla.De ha pasi írta volna ezt bőszen gratulálnál mi?Te meg ha eddig nem váltál el,majd most fogsz ha elmondod.Ha szeretted volna a férjed nem csalod meg.fejezd be és mélyen hallgass.
2014. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
50%

"Elvoltam hanyagolva"


Persze, a mocsok férj a hibás. :) Na menj a p****ba a kamukérdéseiddel te is!

2014. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
99%
Elég szar kifogás már bocs. Ha úgy érzed el vagy hanyagolva, akkor odállsz a férjed elé és azt mondod: "szívem problémám van a kapcsolatunkkal, úgy érzem elhanyagolsz". És akkor megoldjátok. A szád nem csak arra van amit a főnököddel csináltál..
2014. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
98%

És ha éppen nem a legjobb a házasságod akkor az a megoldás, hogy félremész?

Nem hinném, hogy a megcsalásra bármi magyarázat lenne. Ha megtetted vállald a következményeit, ne kifogásokat keress.

2014. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes módszereid vannak arra, hogy mi a megoldás az elhanyagoltságra 26 éves létedre. Én a helyedben lapos kúszásban mennék a férjed elé, de arra számíthatsz, hogy lehet, hogy nem akar már veled lenni ezek után. Szóval készülj fel lelkiekben mindenre. Remélem megtanulod ezek után, hogyan érezd magad nőnek. És ezt minden rossz indulat nélkül írtam. (22/L)
2014. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
48%
Kamu.
2014. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
65%
"Drágám! Képzeld, a főnök elégedett volt velem minden téren, és előléptetett!"
2014. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
7%
mi van a nőkkel és is sok férjes nőt dugtam már meg...
2014. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!