Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindenkit, akit megcsaltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkit, akit megcsaltak, felcímkéznek a többiek?

Figyelt kérdés
Ha megbízol benne 100%-ig és nem veszed észre a megcsalást, akkor hülye vagy, hát hogy nem láttad. Ha nyomozol utána, akkor megint hülye vagy, miért nem bízol benne, ha azt mondja nem csal meg, akkor nem csal meg, mit nyomozgatsz. Mintha lenne élő ember, aki valaha a "mondd, mi folyik itt, van valakid?" kérdésre bevallotta volna, hogy "igen, szexelek egy ideje mással is, nem baj ugye?". De a lényeg, hogy mindenképp a megcsalt emberbe rúgjunk még bele, mert vagy hülye amiért megbízott a másikban és nem vette észre, vagy hülye amiért nem bízott meg és kiderítette. Lehet ebből jól kijönni?
2016. okt. 8. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez azért van így, mert a társadalom arra van idomítva, hogy tolerálja a csalást és a szemétséget. Erre jó példa a politika is, de ebbe nem akarok bele menni...


Mindig a megcsalt félt nézik hülyének, ha nem vette észre azért, ha túl gyanakvó volt akkor meg azért. Aki megcsalta, azzal pedig úgy illik viselkedni, mintha nem is tett volna semmi rosszat. "túl kell lépni rajta" mint ahogy sok töketlen is írni szokta..

2016. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet. pl lesz@ros a többieket és elküldöd őket a jó *** anyjukba.
2016. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha gondolod most megkaphatod a 8-as címkét, mert sko korábban birtokolta, arról kiderült, hogy ő is csalta a párját vele párhzamosan.
2016. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nagyjából az ellenkezőjét látom... a megcsalt felet sajnálják (jogosan), a megcsaló felet pedig kb. egy életre megbélyegzik. Egyedül a "hülye, amiért nem vette észre" mondatoddal értek egyet, némileg finomítva a dolgon... nem tartom hülyének az illetőt, ellenben nyilvánvalónak tartom, hogy a figyelek a páromra, szeretem őt, foglalkozom vele... stb., akkor észreveszem az apró viselkedésbeli és érzelmi változásokat. Az meg, hogy a megcsaló fél "hülye és nem bízott meg benne és kiderítette", tehát mindenképpen ő a sz..r, elég nevetséges. Ezt nem tudom, honnan szedted, nemhogy soha nem láttam/hallottam/olvastam ilyenre példát, de elképzelni sem tudom, hogy létezne.
2016. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt felesėg vagyok.Sosem kaptam ilyen bėlyeget, igaz nėhåny hėt utån råjöttem, hogy megcsal a fėrjem.Hülye jelzővel akkor illetnėnek, ha visszafogadnåm, mert prôbålkozik.
2016. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En sem erzem h megbelyegeztek volna vagy max a hatam mogott konyveltek el h biztos az en hibam h megcsaltak.Ellenben a ferjem ezzel a huzasaval 60kozos ismerost es baratot vesztett.Na ot megbelyegeztek.
2016. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Tapasztalatból mondom, hogy nem lehet jól kijönni a dologból. Ráadásul a vicc az, hogy tőlem pl. elfordultak a közös ismerősök, pedig engem csalt és alázott meg az ex.


3 éve volt, de még mindig bacca a csőrömet a dolog.

2016. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!