Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalta a barátnőjét velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta a barátnőjét velem. Hogyan mondjam el neki, hogy tudok a barátnőjéről? Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy a pasinak akivel több mint 1 hónapja összejárok (randizgattunk is) van barátnője. Nagyon össze vagyok zavarodva és rosszul vagyok. :( Kicsit bele is estem.

Tudom, hogy el kell felejtenem és hogy ilyen esetben az a legjobb ha megszakítom vele a kapcsolatot. Nem hiszem el, hogy ilyen történt :(( nagyon fáj a dolog.


Ti hogyan mondanátok meg neki, hogy tudtok mindenről és vége? Vagy valami frappáns búcsúszöveg? Nem akarok csúnyán beszélni vele (pl, hogy hogy lehetsz ilyen undorító k*cs*g beképzelt marh* stb.)


2016. okt. 9. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy közös képet a mobiloddal, aztán kérdezd meg, hogy ő mondja el a barátnőjének, vagy te küldd el a képet?

Lenne nagy meglepetés!

2016. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy derült ki?

Amúgy szerintem mondd el a barátnőjének, megérdemli, hogy tudjon róla. Te meg utána felejtsd el ezt a kcsögöt.

2016. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valahogy a lány adatlapjára tévedtem és ott találtam pár közös képet :(
2016. okt. 9. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy a barátnője? Csókolóznak? Vagy miből gondolod? Lehet csak barátok. Vagy az is lehet, hogy egy exe, és a csajszi nem szedte le a képeket.

Tetszik az első válasz!:) Szuper ötlet ha biztos, hogy van barátnője!

Amúgy ha én lennék a barátnő, nagyon szeretném tudni, ha ilyen mocsokkal lennék...Szóval sztem megérdemli a csaj,hogy tudja. Mondd el neki! Sztem fordítva te is szeretnéd tudni...

2016. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tipikus. Na ezért gyanús ha valaki nem akarja kirakni a közös képeket.. gondolom akkor a pasinak nincs kint. Sajnálom, hogy belefutottál egy ilyenbe.

Továbbra is azt mondom, hogy mondd el a lánynak és utána hagyd annyiban a dolgot.

2016. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fogják egymás kezét. 2 hetes as legutolsó kép. Biztos, hogy együtt vannak. Sok képük van fent :/
2016. okt. 9. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy friss a kapcsolat és csak ugy összejàrnak semmi komoly !Nem egy ismerősöm rakott ki kiépeket közöseket a màsikhéten màr màssal jàr szóval kérdezz rà mindenképp és szembesisd vele ha eltűnik egyik napról a màsikra akkor sztem hagyd !
2016. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!