Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm és szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm és szakítottunk. Hogyan tehetném túl magamat rajta?

Figyelt kérdés
Megcsalt egy török sráccal a lakásunkban, az ágyunkban ráadásul. Nagyon fáj a dolog. Azóta undorodom tőle, de azért mégis csak szép 2 év van mögöttünk, ami miatt hiányozni fog majd nekem. Szerintetek hogyan kellene tekintenem a kapcsolatunkra ezek után? 28/F

2016. okt. 12. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Itt már nincs kapcsolat. Egyszerűen lépj tovább!
2016. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

Próbálj arra gondolni, hogy rengeteg gyönyörű nő van még rajta kívül, és attól még hogy ezzel az eggyel vége, attól még lesz majd másik.

Ami meg volt, arra gondolj persze szép emlékként, de semmi több.

Meg gondolom levontad a tanulságot, hogy a nők milyen csalfák, és akármennyire is szépnek tűnik egy kapcsolat, előbb utóbb jön egy másik férfi, és azzal vége lesz, akár váratlanul is.

2016. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gyakran hibáztatom magam, hogy talán bennem volt a hiba, vagy nem figyeltem rá eléggé, de úgy érzem, hogy azért figyelmes voltam vele, mindig kedveskedtem valami ajándékkal, vagy éppen egy kedves gesztussal, hogy mennyire szeretem. Nem értem még mindig, hogy mi lehetett a gond.
2016. okt. 13. 00:02
 4/15 anonim ***** válasza:
2%
Veled semmi gond nem volt egyszerűen a nők ilyenek. Amint jön egy új férfi, egy új szerelem, félrelépnek.
2016. okt. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd a 3,14csába azt a csajt, és csinálj inkább olyasmit, amit eddig miatta nem tudtál? Például tölts le valami királyos játékot, és játszd végig!!! Melegen ajánlom a Tyrian 2000, Non Human, City of Doom nevű játékokat, nekem is rengeteget segítettek szakítás után :)))) hidd el, be fog válni!
2016. okt. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Remélem az exe mégjobban fog tündökölni nálad és jól le fog majd alázni. Te pffff....
2016. okt. 13. 00:12
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocs az előbit nem tudom miért írtam. Késő van már és megittam pár sört. Úgy érzem a elgjobb lenne ha eltudnám őt felejteni. A exét úgy értettem, hogy az a török pasas egy szemét lehet, ha tudta, hogy barátnőmnek párkapcsoalta volt és mégis ezt tudta tenni vele. Az iylennek nem is volt még barátnője hogy nem érzi át mindezt?
2016. okt. 13. 00:16
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Az az igazság, hogy akit el lehet vinni, attól jobb ha megszabadulsz.

Nem mellesleg ezek szerint 2 évig hazugságban èltèl, mert gondolom egyszer sem próbálta megbeszélni veled, hogy pl.elhanyagolva érzi magát.

Majd megbánja ha kiveri pár fogát a török pasija...


Mindenesetre elgondolkodtató, hogy mennyire volt eddig is részéről őszinte a kapcsolat.


Hogy mit csinálj? Szerintem menj el haverokkal bulizni, sörözni stb. Jobb lesz pár nap múlva.

28N

2016. okt. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sok időbe fog telni. Csinálj valami hasznosat, nekem az segített.
2016. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár, milyen kifejezés az, hogy a nők csalfák? SZégyelhetnéd magad. De tényleg. :)

Engem szinte ugyan így otthagyott a barátom egy másik lányért. Ez nem egyoldalú, mindegyik nem ugyan olyan, el lehet csábítani.

Nekem nem segített az olyan szövegek, hogy "képzeld el, hogy sok gyönyörű lány van még a világon; majd jön egy újabb, csak higyj benne".

Hát, szerintem evvel nem lehet felépülni.

Tudod mi a legfontosabb ilyenkor? Hogy felmérd, saját magadnak mire van szüksége. A fájdalom pszichikailag erősít, de el kell juss odáig, hogy akard is!

Ha úgy érzed egyelőre gyenge vagy, titokban menj el egy olyan helyre, ahol ki tudsz kapcsolódni. Mond ki magadból, ami fáj, dühöngj az utolsó energiádig, akár egy baráttal, akár egy üveg wiskey-vel.

Másnap pedig akkor kelj fel az ágyadból, amikor elgondolkodsz, hogy érdemes-e leépülnöd egy olyan lány miatt, aki otthagyott Téged. SZépek az emlékek, nem szabad tönkretenni, DE megváltoztak a dolgok. El kell fogadni.

Ezután olyan gyorsan talpra fogsz állni, ha igazán akarod, hogy meglátod, a körülötted levők is észreveszik majd! :)

2016. okt. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!