Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kit szerethet? Engem? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit szerethet? Engem? A Szeretőt? Mindkettőnket?

Figyelt kérdés
Élettársammal 14 éve élünk együtt,kiderült,hogy egy kollegájával viszonyt folytatott a hátam mögött,majd 2,5 évig,megbeszéltük,hogy velem szeretné folytatni,bár én kiakartam dobni,azt mondta engem szeret,a szeretőjét nem csak "szorakozott" vele,ez amit elég nehezen hiszek,2,5 évig tartó viszony érzelmek nélkül? Elég hihetetlen! Vagy a nők akát két embert is tudnak szeretni? vagy hogy van ez? véleményeket várnák mert nem tiszta a dolog. köszönöm!
2016. okt. 14. 11:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja az élettársam 41 éves hölgy!
2016. okt. 14. 11:39
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha téged választott akkora érzelmi kötelék nem kötheti a másikhoz.

Hány éves vagy?

2016. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
36
2016. okt. 14. 11:43
 4/11 A kérdező kommentje:
az élettársam 41,de akkor ilyen sok ideig hogyan tudott nő létére érzelmek nélkül megcsalni?
2016. okt. 14. 11:43
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Nezd, ha meg szerette is anno a masikat, az elmult es teged valasztott mert teged szeret, es veled mukodik. Vannak kiterok az eletben, ez velhetoleg az volt. Sokfelekepp lehet szeretni valakit, lehetett az ex lelki szemetes is, de valojaban csak te tudod h mi nem mukodott ugy a kapcsolatotokban mint kellett volna.
2016. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Mi az hogy nő létére? A nők ugyan úgy félrelépnek, csak ők szeretnek mellé egy jól hangzó mesét is költeni.

Egyébként te a gazdasági partner vagy, a szerető meg a szexpartner. Ebben a korban kb 10-ből 9 nő szeretőket tart, szal ne vedd fel.

2016. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
ilyen nőhöz minek ragaszkodsz? öregebb is tőled át is vág? mi kell még? két nagy szarvat már kaptál.igazi,lúzer,balek vagy.repiteném.
2016. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

22 évesen rámész egy idősebb csajra, majd azt hitted hogy téged fog szeretni. Hahaha!


Ha egy nő nem egy idősebb pasit "szeret", ott már valami baj van! Nem tudtad neki te sem megadni az elbaszott fiatalkorát! És ez csak egy eset, ami kiderült. Jó sokszor átbaszhatott már!

2016. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
és még átis fog verni,csak majd jobban vigyázz.
2016. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Ezek alapján csak magát szereti.
2016. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!