Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kit szerethet? Engem? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit szerethet? Engem? A Szeretőt? Mindkettőnket?

Figyelt kérdés
Élettársammal 14 éve élünk együtt,kiderült,hogy egy kollegájával viszonyt folytatott a hátam mögött,majd 2,5 évig,megbeszéltük,hogy velem szeretné folytatni,bár én kiakartam dobni,azt mondta engem szeret,a szeretőjét nem csak "szorakozott" vele,ez amit elég nehezen hiszek,2,5 évig tartó viszony érzelmek nélkül? Elég hihetetlen! Vagy a nők akát két embert is tudnak szeretni? vagy hogy van ez? véleményeket várnák mert nem tiszta a dolog. köszönöm!
2016. okt. 14. 11:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
1.Vagy nem kellett a kollégának. 2.Neki nem volt megfelelő alternatíva a kolléga. Itt szeretetről, szerelemről szó sincs, csupán kényelemről. Szórakozásból nem vagyunk együtt senkivel 2,5évig, ráadásul ha jól értem nem ő mondta el, vagyis simán szórakozna még most is ha nem bukik le. Persze hogy azt mondta hogy "szeret" hiszen vhol lennie kell, azt mondta amit hallani akartál, mert gondolom a kollega csak arra kellett vagy volt jó.
2016. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!