Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párom tartani akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom tartani akarja azzal a kapcsolatot akivel megcsalt akkor én vagyok a rossz hogy ezt nem tudom elviselni?

Figyelt kérdés

A srác, gyermek kori barátom volt.

Mivel látássérült, a feleségem rengetegszer segített neki mindazokban amiket Ő a vaksága végedt nem tud megcsinálni.

Úgy érzem visszaélt a srác a jóindulatunkkal, és én ezekután nem kérek belőle, és páromtól is azt szeretném ha megszűntetné vele a kapcsolatot.

srác amikor nálunk járt többször tett egyértelmű célzásokat, kértem hogy fejezzék be, a párom is aztmondta hogy én reagálom túl.

A párom amikor én ilyent tettem, Kérdés nélkül mindenkit letilttatott velem, és közölte hogy maradjanak is ott.

én még ezt se kérhetem, mert Közli hogy nemakarja.

és közli, hogya srác neki a barátja, és neki nemártott.

Közli hogy a srácot nem tilthatja le mert ha ő most elengedi a kezét akkor végleg összetörik. Erre nem akkor kellett volna gondolnia amikor hagyta magát a srácnak?

tudom, az is hibás aki kezdte, meg aki folytatta, én még is aztgondolom, ha a srác nem kezd ki a feleségemmel, nem történik ez meg.

de ez nem az hogy elvesz tőlem egy játékot egy bármilyen vagyontárgyat. ez a legnagyobb szentségtörés amit barát a barát ellen elkövethet!



2016. okt. 16. 18:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
:D
2016. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
megcsalt
2016. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Ebből már nem lesz soha többé jó kapcsolat. Te természetesen nem tudsz szemet hunyni az ő viszonyuk felett, de ha meg választás elé állítod, akkor vagy a csávót választja, és azért lesz annyi a kapcsolatnak, vagy téged választ, de benne megragad egy hatalmas tüske.



Szóval inkább váljatok el.

2016. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem dobtad ki azt a roh@@dékot is?

Jól tetted, hogy megszüntetted a gyerekkori "baráttal" a kapcsolatot, de ez a melletted élő gerinctelenre ks vonatkotnia kéne.

2016. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Én a helyedben hagynám az asszonyt,menjen csak a haverhoz.Jó nagy balek lehetsz,ha ezt megcsinálják veled.
2016. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
14%
Érzelmileg kötődik a haverjahoz ez még nem lenne gond dehogy lefeküdt vele hat sztem ezek utàn is lefognak egymàssal feküdni!Kutyàbol nem lessz szalonna!
2016. okt. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Mi a szarért alázod magad vele hogy még együtt vagyotok?
2016. okt. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!Az hogy a párom mondhatjuk megcsalt, 1 dologbol bocsáltom meg neki, Mert annó én is megtettem. A kérdés arra irányul, hog y én vagyok e a hülye amiért szeretném ha a sráccal ezután megszakítana minden kapcsolatot? Neked aki aztkérdezted: Hogy viselem el ezt? jó nagy balek vagyok ha ezt megtehetik velem: Ha a balektivitás azonos számodra azzal az érzéssel amit én úgymondok: Szeretem a párom, akkor készséggel vállalom a balek jelzőt. Neked. Ki aztmondtad: MI szarért alázom vele magam? Csak annyi t mondhatok: Megakarom menteni a házasságomat.

Neked aki aztkérdezted, mondtad: Engedjem a haverral: Lehet hogy azzal rövidtávon jóttennék. de nem lenne mellette bisztonságban a párom.

és végezetül egyetlen mondat.KÖSZÖNÖM mindenki válaszát.

2016. okt. 17. 16:04
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem fogod tudni megmenteni a házasságodat ha hárman vagytok benne!
2016. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Súlyosan bántalmazod magadat ezzel a kapcsolattal.
2016. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!