Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-25 éves férfiak, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves férfiak, miért nem szeretnének komoly kapcsolatot? Vagy csak én keresgélek rossz helyen?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy 20 éves nőként, átlagos kinézettel nem találok párt magamnak.(Visszajelzések alapján a természetem is kibírható. Persze mint mindenkiben bennem is akad pár rossz tulajdonság...)Azaz találhatnék alkalmi kapcsolatokra vevőt, de erre nem tartok igényt. Nem tartom magamat se többnek, se kevesebbnek azoknál a lányoknál akik viszont ezt részesítik előnyben. De ezek az emberek igazán kezdeményezhetnének náluk..:)

Reménytelennek érzem már ezt, pedig igen fiatal vagyok és még nem kéne elkeserednem. 20L



2016. ápr. 3. 18:20
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
80%

Tartós kapcsolatokat kerestem világ életemben.

Valószínűleg rossz helyen keresel.

26/F

bocsi, kicsit kicsúsztam a 20-25évesekből.

2016. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát lehet, akkor már csak változtatnom kell, vagy nem is keresni...vagy nem tudom..

Ugyan nem gond!:)

2016. ápr. 3. 18:35
 3/17 anonim ***** válasza:

Mindig vannak kivételek, akik erősítik a szabályt! Az én ismerőseim közötttöbb olyan 20-25 éves férfi, akik kapcsolatban vannak. De több olyan, akinek épp nincsen barátnője, legalábbis hivatalosan. Aztán, hogy kikkel kavarnak vagy sem, azt nem tudom.

Mindig voltak és lesznek is, akik kapcsolatot keresnek komolyan. Illetve olyanok is, akik nem akarnak komolyan elköteleződni, csak kiélvezni az életet ilyen életkorban.

2016. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem vetem meg az alkalmi kapcsolatit hisz bármiből lehet bárm.

Mindig nyitott vagyok és a tartós párkapcsolat híve vagyok...

A legutóbbi nő aki fél évig volt "velem" azzal alkalmi volt a dolog, de reménykedtem h benne is átvált a dolog és ragaszkodni fog hozzám

Mindent összevetve én is tartós kapcsolatot keresem, de ismerkedni sem könnyű... aki megtetszik tuti van barátja vagy én nem jövök be neki...

24/F

2016. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ez tény..kivételek mindig vannak!


Utolsónak: Értem, akkor végül is..te is a tartós kapcsolatok híve vagy.

2016. ápr. 3. 18:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Jaj,nagyon sok privátot fogsz most kapni :D
2016. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
A 20-25 évesek mióta férfiak? És mióta alkalmasak bármire is??
2016. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Haha, hát van aki érdekesen közelíti meg az ismerkedés lényegét..:D Szelektálni lehet...de tény.


Ez jogos kérdés, de kivételek mindig vannak. Van aki 35 évesen se komolyodik meg, van aki már ilyen korban. Ember válogatja.

2016. ápr. 3. 19:10
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés bennem is megfogalmazódott. Mindig olyanokba futok bele akik alkalmit akarnak aztán ha működik lehet belőle hosszútáv. Ilyenkor én érzem magam középkorinak ha nemet mondok, de mindig nemet mondok, mert hosszútávú kapcsolatot keresek. Biztos akad olyan, aki ugyan így gondolkodik és minden szempontból megfeleltek egymásnak. Ne add fel! ;)
2016. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha gondolod beszélgethetünk privátba:)

23 vagyok. Ugyan én sem vagyok tökéletes, de komolyabbat keresek.

2016. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!