Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a ferfi megcsalja a baratnö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ferfi megcsalja a baratnöjét / feleségét, de a felesegevel is szexualis kapcsolata van, az azt jelenti h a szeretö gyenge a szexben, tehat nem jobb mint a feleseg?

Figyelt kérdés

Arra gondolok mikor a feleseggel is fenntart szexualis kapcsolatot.

Ha szerelmes volna valamelyik nöbe , akkor egyiket se tudna megcsalni, nem ?


2016. okt. 19. 22:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Azt, te csak képzeled, hogy egy nő nem tud szerelem nélkül. Ismerek olyan nőt, aki idegennel félóra beszélgetés után, szabályosan tocsog.
2016. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Egy férfinek egy jól megrajzolt csupasz női test is beindítja a fantáziáját és akár feláll nekik...

Tudod valamikor csináltak egy tesztet, ahol egymás után képeket mutogattak nőknek és férfiaknak. Azt vizsgálták, hogy mire tágul ki a pupilla. A férfiaknál egy csupsz nő látványára tágult a pupilla, a nőknél pedig egy kisgyermek képére...

Szóval ez van belénk kódolva...férjem akármilyen szerelmes is lehet belém, ha előtte ugrálna, táncolna egy csupasz nő, neki is ugyanúgy felállna rá. Akármilyen rosszul is esne, ezért nem hibáztathatnám. Ha viszont lefeküdne vele...na azért már ő lenne a hibás.

2016. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
a férfiak igy működnek,tanuld meg,vágy,hormonok vezérlik őket nem a szerelem.
2016. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A férfiak közt van sok, aki bárkit megdug, ha lehetősége van rá. Akkor is ha másba szerelmes (bár egy évek óta tartó házasságban ritkán lehet szerelemről beszélni).
2016. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A férfi külön állatfaj. Nem kell érzelem a szexuális aktushoz. Elég az akarat és már be is akasztja. Míg a nők érzelmi alapon működnek. Nekik kell kötődés (a normálisabbjábak és nem a fizetősöknek) a kiszemelt férfihoz. A férjem is ezért tervezgeti, hogy találkozik az exével...én pedig azt, hogy abban a pillanatban elhagyom, a pocakomban lévő kislányunkkal együtt úgy, higy 1 hete még erotikus fotókat csináltam neki és este úgy leszoptam, hogy a homloka horpadt be...de hát...az ember nem tud elég jó lenni. A férfi egy állat, amit láncra kell verni, ha be akarod biztosítani magad, hogy ne ba***on félre. Én lánc helyett nagyon figyelmesen és teljeskorűan megfogom hálálni a hűtlenségét.
2016. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

2-es hozzaszólásra masztiztam


N

2022. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12-es, nekem kisgyerekre nem tagulna pupillam, az biztos

Nem birom a gyerekeket

Elozo vagyok

2022. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

12-es jol megrajzolt női test engem is beinditott regen, pl.Ludas Matyiban...

Szoktam rajuk masztizni regen.


Elozo vagyok.

2022. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!