Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitől váltam ilyenné? Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől váltam ilyenné? Ez a gondolkodásmód sosem volt rám jellemző? Mi baj velem?

Figyelt kérdés

húszas éveim közepén járó nő vagyok.

Életem nagy szerelmével hónapokkal ezelőtt szakítottunk, most már nagyjából helyre álltam lelkileg, úgy érzem nem köt hozzá semmi.

Megbántott, megalázott, hiába szerettem nem kellettem neki igazán.

Úgy érzem ezáltal teljesen érzéketlen lettem minden férfi iránt.


És itt a jön a csúnya dolog, amiért kérlek ne ítéljetek el, hisz nem tettem semmit, ezek csk gondolatok:


Van a munkahelyemen egy törzsvendég, aki számomra rendkívül vonzó férfi.

Valami van a kisugrázásában, az egész lénylben, a személyiségében.

Tudom gonosz, de úgy érzem: Nekem ő kell!

Bele szeretni nem tudnék, nem is akarok.

Csak 1 vagy 2éjszakára aztán ennyi.

Tudom,hogy én is tetszem neki...


DE van felesége, és gyereke is.

Mint megtudtam a mostani feleségét is úgy "szerezte" hogy az előző nejét pont vele csalta, csak bebuktak.


Nem akarok felrúgni egy családot, s egyéjszakás nő sem voltam sosem... éppen ezért nem értem mi ütött belém, de ha a férfi bepróbálkozna simán kihasználnám a helyzetet.


Én magam is meg vagyok lepődve a hozzáállásomon.

Mélyen elítélem a megcsalást, rettegek tőle... és felfordul a gyomrom az egésztől...sosem tettem ilyet, de velem már megtették...

Plusz nem tudnék tönkretenni egy családot.

És ami a legfontosabb: sosem voltam egyéjszakás kalandos nő


De most mégis úgy érzem: nem érdekel, csak a férfi kell és kész.


Nem kell a szerelme, sem a pénze, csak ő maga és ennyi, utána mehet tovább...


Mi a fene történik a lelkemmel?

Mitől váltam ilyen érzéketlenné?


2016. nov. 3. 17:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ilyennel,ha megcsalná a jelenlegi párját akkor ő teszi tönkre a saját családját. Ha megcsalná a párját akkor ha nem veled megteszi mással. Legyél önző és nézd azt h neked mi a jo. Egyszer élsz,neked nincs senkid.

Énse voltam ilyen mint most,de a csalodások után ilyen lettem és jol érzem magam.

Egyedűl nevelem a lányom,van lakásom,autom. Hétvégen anyumék elviszik a lányomat.

Viszonylag jo munkám van,van hobbim,haverjaim. Van egy férfi akitől mindent megkapok,jo vele a szex és számithatok is rá. A szombatot és az estét vele töltöm általában. Öis nös meg gyerekei is vannak. A feleségét már nem érdekli micsinál a férje. El nemfognak válni.

És most érzem magam elöször igazán boldognak. Lelehet szolni,nem hat meg. Nekem ez egyenlőre igy jo. Meg nem kell elszámolnom senkivel,nem kell alkalmazkodnom se.

N24

2016. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

köszi utolsó


további minden jót neked :)

2016. nov. 3. 19:03
 13/20 anonim ***** válasza:

Mit szóltál volna ahoz ha egy nő ugyanígy befurakodik a te szüleid közé? Gondolom nem lett volna őszinte a mosolyod....


Másik meg hogy itt picsogsz téged hogy megaláztak, meg kihasználtak, hát ne haragudj de ha te erre képes vagy akkor te sem vagy jobb az exednél. Ja és nem kell a rizsa hogy miatta lettél ilyen,csak ugye van mire fogni. Tipikus a mai világban egyébként, de azt hogy erőt vegyél magadon és egy normális hozzáállással túltedd magad a történteken, az nem megy.... Szégyeld magad!

2016. nov. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jaj ez a szûlei kôzé befurakodna valaki blabla. Csak oda lehet befurakodni ahova hadjàk.
2016. nov. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
utolsónál a pont!
2016. nov. 4. 12:59
 16/20 anonim ***** válasza:

"Mélyen elítélem a megcsalást, rettegek tőle... és felfordul a gyomrom az egésztől...sosem tettem ilyet, de velem már megtették... "


És akkor már dögöljön meg a szomszéd tehene is?

A kulcsmondat és a mozgatórugó ebben lesz!


Ha TÉGED megaláztak, akkor nehogy már mással előfordulhasson, hogy esetleg boldog lesz, tönkre akarsz mindenkit tenni magad körül. Amíg ezt nem tisztázod magadban TUDATOSAN, hogy nem szabad belemenned ilyen gonosz játékba, mert saját magadat mérgezed csak vele és megalázó mindenki számára.


Neked VONZÓ lenne ebben a helyzetben, hogy a férfi 2 lukat töm egyszerre???? És ebben te vagy az egyik?? Mert, ha igen a válasz, hogy lábtörlő legyél, egy ürítőedény, akkor csináld csak!


A megcsalás igenis bűn, és most azt akarod elérni, hogy szó szerint mindenki bűnhődjön aki képes megcsalni a másikat. Ez undorító.


Tudod attól nemesedik a lélek, ha saját sérelmeinket nem a következő, más embereken próbáljuk megtorolni!


Ráadásul te is voltál már megcsalt, pontosan tudod, hogy adott nő mit élhet át...

Ez gusztustalan. Ebből is látszódik, hogy még egy erős féltékenység is közrejátszik nálad, ami egyenes ága az irigységnek....


Irigyeled más nők boldogságát, és direkte ki akarod használni az adott helyzetet, hogy bebizonyíthasd, hogy ismét mekkora tirpákot találtál.


Csakhogy. Ez nem vezet sehová, mert bizonyítást "nyer", hogy a férfi csal, és ebből következik majd nálad, hogy MINDEN férfi csal.

Ebből pedig rövidesen ott találod magadat, hogy férfigyűlölővé fogsz válni, és akkor tényleg mindenki lábtörlője leszel, de ebből a gödörből már nem fogsz tudni kimászni!

Aki ennyire elveszíti az önbecsülését, tartását, az nem fog tudni talpra állni már soha többé!


Jól gondold meg mit teszel!


Az egy éjszakás kapcsolatokkal alapvetően semmi baj nincs, ha nem viszik túlzásba, és nem "csak" egy éjszakás, vagy csak alkalmai kapcsolatai vannak egy nőnek, azaz rendes kötődésre képtelen........


Nálad sajnos ez az eset is fennálhat.

Pszichés zavaroddal orvost keress fel. Vele kell beszélgetned erről, mert úgy látom fogalmad sincs mi történik vele, és miért?


Én rávilágítottam és az összefüggésekre, de kétlem, hogy ebből a pár mondatból megérted. Neked, saját magadnak kell végigmenni a folyamatokon és kijavítanod saját hibáidat.

2016. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

6-os, a te lelked már az ördög kezében van. Romlott vagy.


Ugyan ki a lóf@@sz számolhatna el a saját lelkiismeretével, ha nem az, aki tett is azért, hogy rossz legyen? Tök jó, hogy erre bíztatod, és még ne is érezzen bűntudatot azért, mert elcsábítja. Szép! Na kérdező látod ilyen alja nőkkel vagy te körülvéve!


Legyél már ennél egy kicsit derekasabb és állj ki magadért és tedd helyre a 6-os féléket! Ugyanolyan alja leszel, mint ő, ha ezt helyesled!

2016. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

11 amiket írsz az nem igaz.


"Ne foglalkozz ilyennel,ha megcsalná a jelenlegi párját akkor ő teszi tönkre a saját családját."


Erről csak annyit, hogy erről mind a 2 fél fog tenni, tehát a megcsaló és a szeretője is. 50-50 %.

Nem egyedüli project.

Ha egyedüli project lenne, akkor a férfi egyedül räcskázhatna.

De mivel talál időközönként egy olyan cäfffat r.iherongyot, mint amilyen te vagy, így az ingyen r.iherongy is belefér az életébe.


"Ha megcsalná a párját akkor ha nem veled megteszi mással."

Ez igaz, de miért bíztatsz te arra másokat, hogy legyen olyan cafat r.ühes karvaly, mint amilyen te vagy?! Mert nincs önbecsülésed anyukám, ezért. Jó lesz neked más levetett rongya is.

Az egyedülálló fäszik pedig rád se néznek, szärbba se vesznek már 1000 éve, amióta ilyen vagy. Lehet előtte se, mert az ilyen értéktelen cafat előtte is egy nagy rakat szärr volt csupán..


"Legyél önző és nézd azt h neked mi a jo. Egyszer élsz,neked nincs senkid."


És szögezzük le, hogy ezzel a mentalitással nem is lesz. Ahogy neked is csak más levetett rongya jut. Aki azt nézi hogy más kárára hogyan tud beleszärrni a világba, és önzősködni, az nem ember. Maradjunk ennyiben.

Egy normális ember ad, és kap.

Te viszont csak elveszel, és tönkreteszel életeket.

Köztük a tiédet is.

Remélem nem fiú gyerek "anyja" vagy, mert akkor máris lesz egy szülői minta, hogy milyen retek volt az anyja, milyenek a nők...

Majd nevelsz egy kis nőgyűlölőt. Aki viszi tovább a te szennyesedet, és a nőkkel fogja csinálni ugyanazt, csak kicsit durvábban és agresszívebb formában. Halálosan gratulálok ehhez neked.

A gyerekek nem hülyék, hiába dugdosod a nagyszülőkhöz, ő is látja, hogy miért passzolod le, főleg nagyobb korában.

Férfiak jönnek-mennek ugye...

Egyik héten egyik, másik héten másik. Neked mindegy, darab, darab.

A lényeg, hogy minél nagyon pusztítást végezhess. Ha néha "beakad" egy kósza túrhhás farok az állandó mellé, azt azért nem veted meg.



"Egyedűl nevelem a lányom,van lakásom,autom. Hétvégen anyumék elviszik a lányomat. "

Te nem egy anya vagy, hanem egy korcs. Akibe ürítenek.

Hét közben dolgozol, de érdekes mód össze tudtál szedni egy lakást, autót karrierista nő létedre,de hétvégén ugyanakkor na... az se a gyereké! Mert átdobod a szüleidhez!

Gyakorlatilag nem is vagy vele! Csak amikor hét közben hazajársz aludni! Nem szégyelled magad egy kicsikét??!



"a szombatot és az estét vele töltöm általában. Öis nös meg gyerekei is vannak. "


Csak gratulálhatsz magadnak!


"A feleségét már nem érdekli micsinál a férje."


Meg ahogy azt Móriczka elképzelte! Igazi dörzsölt pi.ccsa vagy, de azért ezt a dumát még te magad se hiheted el!

A feleséget is ugyanúgy megbässza, mint téged! Neked, hogy milyen mesét adott be, mert ostoba vagy, mint a föld, azzal te ne foglalkozz.


A végére maradt az egyik "legszebb": Nő, 24 éves.


Nem. Te nem vagy Nő. Ezzel amit csináltál nem is voltál soha. De, hogy 24 évesen ide jutni, az pedig egyenesen pszichiátriai eset..

2016. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyik szavaddal a màsikat ütöd..
2016. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Vicc 😂😂😂 én csak leírtam a saját véleményem. Én legalább nem vagyok álszent mint itt az emberek 80%-a.

Akik szeretnek (vannak páran) így fogadnak el.

Én legalább már nem csalodok és boldog is vagyok.

2016. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!