Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom félni ettől a lánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni ettől a lánytól?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatalon jöttünk össze a férjemmel,hamar házasodtunk,a két gyermekünk is gyorsan jött.Egy faluban éltünk,a férjem munkája miatt viszont fel kellett költöznünk Pestre.3 éve élünk itt,eddig minden nagyjából rendben volt.A férjem 31 éves,én 29.Már nincs az a hú de nagy szerelem,inkább csak szeretet.Ritkábban vagyunk együtt,férjem sokat dolgozik,van hogy külföldre kell mennie pár napra,stb.Én háztartásbeli vagyok.A férjem munkahelyén (és ez által a baráti körében is) megjelent egy 22 éves,gyönyörű szép,lány.Sok időt töltenek együtt,mivel nem csak a munkájuk,de a hobbijaik is ugyanazok.Sokat beszélgetnek,nevetgélnek,de a lány velem is kedves,közvetlen.Tegnap a testvérem bogarat ültetett a fülembe.Azt mondta hogy a lány modellnek is lazán elmenne,okos,több közös témájuk van a férjemmel,mint nekem,és van köztük valami szikra.Ezt én is látom,de nem tudom eldönteni hogy ez csak barátság vagy más valami.Azért sem tudok dönteni,mert velem is ugyan olyan kedves a lány,velem is nevetgél,velem is eljön erre-arra,ha hívom.Pl. usziba is együtt járunk,és nagyon jókat beszélgetünk.A férjem amúgy nagyon magas,izmos,egyesek szerint jóképű,mások szerint átlagos,jószívű,egyszerű ember.Nem a legokosabb a földön,de meg van a magához való esze.A mentalitása elég falusias,ahogy nekem is,mindketten visszahvágyunk falura,nem igazán szeretjük Pestet.Én 163 cm vagyok,76 kg,telt.A szülések kicsit megviselték a testem.Nagy a hasam,lógnak a melleim,vastag a combom,tepsi fenekem van,striás és narancsbőrös vagyok,de már küzdök ellene.A bőröm fehér,a szemem barna,a hajam fekete,derékig ér,vékonyszálú.Az arcom olyan átlagos.Az orrom közepes,a szemem kicsit kisebb fajta,a szám átlagos,kicsit vékonyka,a fogaim nagyjából okésak.A lányka a teljes ellentétem.173-175 cm,olyan 53 kg körül lehet,nagyon szép homokóra/körte alakja van.Szép kerekek a mellei (mondjuk ez szerintem lehet hogy szilikon,vagy csak marha szerencsés a lány),nagy kerek a popsija,lapos a hasa,hosszúak a lábai,szinte tökéletes a bőre (kifakultabb striái neki is vannak,ha jól láttam).Barnásabb a bőrszíne mint az enyém,olyan szép,épp hogy napcsókolta,heti egyszer jár szoliba.Arany színű szeme (vagy mogyoró,ki hogy hívja) van,a haja nagyon dús,váll alá érő,hullámos,kicsit olyan ombrésan van festve/melírozva.Felül barna,aztán lefelé világosabb részek jönnek.Az arca brutálisan szép.Pici pisze orra van,hatalmas szeme,óriási seprű szempillákkal.Húsos,csókos ajkai vannak,és vakítóan fehér egyenes fogsora (lehet porcelán,de minimum fehérített).Ami mellettem szól hogy hosszabb a hajam,és nincs tetkóm (a lánynak elég sok van),bár jobban belegondolva,ezek lehet csak nekem tetszenek jobban magamban.Okosabb is mint én,diplomás,nekem érettségim van.Egy szó mint száz,a lányka egy istennő,én meg egy átlag anyuka vagyok.Testvérem szerint ha még nem csalt meg vele a férjem,akkor majd fog,mert látszik hogy mennyire vonzódnak egymáshoz.Ma reggel pl. a lány jött a férjemért hogy munkába menjenek (közel lakik,és a mi kocsink ma nekem kell),és a kapuban figyeltem,majdnem egy egész percig ölelték egymást amikor a férjem kiment beengedni.Engem is megölelt a lány,de nem olyan hosszan.Nekem az amúgy a véleményem,hogy ha lenne köztük valami a férjemmel,ellenséges lenne velem,nem ilyen aranyos.Testvérem szerint viszont csak szánalomból rendes velem,mert tudja hogy esélyem sincs vele szemben.Szerintetek aggódjak?Mit csináljak ezzel az egésszel?

2016. nov. 4. 08:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem unatkozol otthon,azért kombinálsz.Plusz eléggé lebecsülöd magad,úgy tűnik nincs sok önbizalmad.Nem lehet mindenki bombanő,mégis a legtöbben meg tudnak állapodni.És amúgy szerintem egy ilyen nőnek,akit leírtál pont nem fog kelleni a férjed.Azt még hadd jegyezzem meg: marha jófej a tesód :D Kinek kéne ellenség ilyen rokon mellett?
2016. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim válasza:
100%

Miért nem ülsz le a férjeddel őszintén beszélni? Kommunikàció nagyon fontos a kapcsolatban. Természetesen ne ess neki, de szerintem kérdezz rá. Mit érez a lány iránt?

Fontos a bizalom. De tudatnod kell vele, hogy vannak kétségeid, és rosszul esik neked, hogy hosszú ideig ölelkeznek stb.

Remélem kiderül az igazság, és minden rendben lesz.

2016. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
97%

Pedig nagyon is okod van tartani tőle, hogy lesz köztük valami! Főleg azért, mert köztetek már nem az a nagy lángolás van, a szex is ritka, és ott a hatalmas kísértés.

Szerintem neked itt már nem osztanak lapot, csak kettejükön múlik, hogy engednek-e a vonzalomnak, vagy képesek nemet mondani.


A legnagyobb kockázatot az jelenti, hogy ha ők összejönnek, akkor te ott fogsz állni a semmi szélén, saját jövedelem nélkül, két gyerekkel, akikről nem fogsz tudni gondoskodni! Úgyhogy ha jót akarsz magatoknak, akkor keress valamilyen munkát, és kezdj el félretenni valami saját tőkét.

A gond az, hogy mindig kettőn áll a vásár. Lehet, hogy most ez a lány nemet mond, de ha a férjed rákapott az újdonság ízére, és a fellángolás után vágyakozik, akkor jönni fog majd másik, aki meg igent mond.

2016. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
75%
Beszéld meg a férjeddel. Oké, hogy őt jobb csajnak látod, meg kedves, viszont te vagy a férjed gyerekeinek az anyja. Igenis vannak olyan férfiak, akiknek lehet, hogy bejönne ez a lány (nincs kizárva, hogy a férjednek is bejön), de tudnak uralkodni magukon, és tisztában vannak vele, hogy két szép ciciért nem éri meg felrúgni egy házasságot. Az, hogy most nem vagy top formában, az a szülésnek betudható, de tényleg próbálj újra olyan formába kerülni, mint amikor összejöttél vele. Attól, hogy anya-apa vagytok, ne felejtsetek el feleségnek és férjnek lenni. Csináljatok közös programokat, szexeljetek dögivel, és legyetek kedvesek egymáshoz. Ha ez meg van, akkor már a szimpla "jól néz ki" dolgon többet nem fog akarni az ilyen kis csajoktól, mert tudja, hogy otthon várja a csinos, kedves, odaadó felesége, és az többet ér 1 menetnél. :)
2016. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
20%

Mondjuk ha tudod, hogy nem nézel ki jól és láthatóan nem is érzed magad jól a bőrödben, akkor miért nem teszel ellene? És ne gyere kérlek a gyerekekkel, mert az csak kifogás.

Lehet, hogy lesz a férjeddel köztük valami, de az is lehet, hogy nem. Le kellene ülnötök beszélni, őszintén elmondani, nem hisztizve, higgadtan, hogy ezt érzed, ezt gondolod. Te ismered a férjedet, te tudod, hogy képes lenne e egy kósza kúrásért felrúgni a házasságotokat, a családotokat.

2016. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti, hogy van köztük valami.Az unokanővérem egy nős kollégájával jött össze pár éve, akinek kicsi volt a gyereke.Nem volt elég ennyi, de még pofátlanul át is ment hozzájuk jó pofizni az asszonnyal, és még a gyerekre is vigyázott többször 2-3 éven keresztül. Az asszony meg azt hitte, hogy a férje meg ő csak barátok/kollégák. Mellesleg az unokanővérem elég csúnya és nincs benne semmi nőiesség.Egyszerű, fiús ruhákat hord, nem sminkel, molett is. Szóval én biztos vagyok benne, hogy van itt valami fishy.
2016. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:

Vannak férfiak, akiknek tényleg a külső számít, de azt nem tudjuk, hogy a férjedet ez mennyire befolyásolja.

Párom járt modell csajjal, így alakult, a csaj kezdett ki vele, de mentálisan nagyon rendben volt a lány, tök normális értékrenddel, nem egy nagyzolós p...a. A párom azt mondta, hogy pár hónap után már nem oszt nem szoroz, hogy hogy néz ki, problémák ugyanúgy vannak egy szép mint egy kevésbé szép lánnyal, tehát nem a külső miatt fog inkább vele maradni, hanem hogy tudnak e kompromisszumot kötni, stb.

Az én párom is megnézi a nőket, mondjuk ennyire szoros viszonyba ő nem kerülne senkivel, ebben biztos vagyok, és mi annyira erősen kötődünk egymáshoz, hogy ide más nem is tudna ilyen szinten beférkőzni. Ezt viszont Neked kell érezned...oké, ha kevesebb a szex, meg nem úgy nézel ki, de pont nem ezen fog múlni.

2016. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
47%

Nézd nem ismerjük a férjedet ezért nem tudjuk képes lenne-e megcsalni.

Alapvetően a férjet kell jól megválasztani, mert a világ összes nőjét nem tudod távol tartani tőle. Tehát egyszerűbb egy jó férjet választani akit akár egy halom pucér playboy cica közé is bedobhatsz, akkor sem fog semmit se tenni.


Ahogy a lányt leírtad, tényleg nagyon jó nő lehet. De itt nem is kell versenyezned minden jó nővel a környezetedben. Te vagy a családanya, feleség, a közös múltotok van, emlékek, gyerekek....ezt soha nem tudja elérni az a lány, akármilyen jó nő is! Ebben csak és kizárólag te vagy az első, az egyetlen, minden nőnél előrébb való!

Nos a férjedet kellene ismerni ahhoz, hogy ezt ő képes lenne-e eldobni...ezt csak te tudod.


De ettől függetlenül mindenképpen jót tenne nektek, ha egy kicsit odafigyelnél magadra, feldobnátok a házasságotokat, szebben öltözködnél, esetleg egy új frizura, illatos, vonzó igyekeznél lenni a férjednek.

2016. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
0%
#5-ös válaszoló vagyok, azt eláruljátok, hogy miért pontoztatok le? Azért, mert megírtam neki, hogy figyeljen oda jobban magára? Ezt férfi nélkül, gyerek nélkül is, harmadik fél nélkül is tanácsoltam volna neki, ha láthatóan ennyire elégedetlen önmagával. Soha nem fogom megérteni, hogyha valaki szül, miért szűnik meg NŐNEK lenni. Attól, hogy anya lett, attól még NŐ marad. Hiszen a nőiesség hordozza magával az anyaságot. A kettő nem válik el egymástól szülés után, sőt...
2016. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Tudom hogy változtatnom kell magamon,azon vagyok.Úszok,sportolok,figyelek az étkezésre,de két kisgyerekkel igenis nehéz.Összebújni hetente kétszer lenne kb. lehetőségünk,de van hogy a férjem azt mondja hogy fáradt.Már mondtam neki hogy örülök hogy jóban vannak,meg én is bírom a lánykát,de nem sok kicsit az együtt töltött idő?Ilyenkor csak morog,hogy velem is szívesen járna meccsre de én utálom,miért baj akkor ha mással megy?Meg szoktam mondani hogy milyen kis csinos ez a lány,de csak hümmög rá,ha túl húzom akkor felcsattan hogy "Jajj,hagyjál már békén!",és elvonul.Tudom hogy nem a legjobb hogy nincs munkám,kockázatos,de a kisebbik gyerekünk csak 1,5 éves,mellette nem tudnék még dolgozni.Néha szoktunk járni moziba,mint közös program,meg gyakran járunk haza a családhoz.Tudom hogy én vagyok a felesége,a gyerekei anyja,közös a múltunk,az emlékek,de ezek olyan dolgok hogy...vele is vannak már emlékei,tőle is lehet gyereke,ha engem elhagy,lehet majd ez a csodálatos lány a felesége.Én eddig úgy voltam,hogy engem biztosan sosem csalna meg a férjem,de most nagyon elbizonytalanodtam.
2016. nov. 4. 11:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!