Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyszeri megcsalast bevallanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszeri megcsalast bevallanatok a parotoknak?

Figyelt kérdés
Mindig is egy olyan ferfinek gondoltam magam aki sose lenne kepes a felrelepesre.Parom szokott feltekenykedni en mindig ratamadok h sose csalom meg.Megis megtortent.Egy buli alkalmaval.Ugy gondoltam ha netan megis ilyen törtenne elmondanam.De most mast hogy latom.En siman kidomnam a menyasszonyom ha megtudnam hogy megcsalt.es tudom h o is kirakna.De nem akarom ezt.esely h kiderüljön szinte nulla.tudom h tisztesseges lenne elmondanom de egy vilag dölne össze benne.Mit tegyek??ferfiak ti it tennetek?most ugy gondolom h ezek utan tenyleg soha sem de mivan ha 10 ev mulva megint megteszem?van itt olyan aki tanult az egyszeri esetböl es egy nöt sem enged maga köre azota?vagy szeritetek tenyleg igaz ha valaki egyszer megteszi többször id megfogja?5 eve vagyunk együtt,nagyon banom,de csalodtam magamban is h kepes voltam erre.mit tennetek?van aki igy jart es tenyleg egyszeri hiba volt?
2016. nov. 8. 19:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem megcsalásról szól dolog.

És értelmetlen kérdésed is.

Egyszerűen csak kapcsolatotok messze van 100%ostól.

Ennyi. Egy pár élet és jobban fogod vágyni jót, minthogy így szenvedj tovább.

2016. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Mondd el neki,te szerencsétlen!

Hadd ő döntsön már arról,hogy együtt akar-e maradni ekkora féreggel vagy sem.

2016. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Igen...Be...(De még a többszörit is...)
2016. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha bárhogy garantálni tudná a párom, hogy többet nem teszi meg. (ami ugye lehetetlen) és 10 ezer %, hogy senki de senki nem tud róla és soha de soha nem derül ki, akkor nem akarnám tudni. De hát ugye baromság az egész mert újra meg fogod tenni es így még jobban fog fájni neki. Főleg ha hozzád megy. Arról nem is beszélve hogy ha más is tud róla mert akkor tuti hogy egyszer ki fog derülni. Ezt elb.asztad . Ha elmondaná a párom hogy megcsalt akkor ennyi vége. Én ezt nem tudnám megbocsátani. Lehet megpróbálnám de az nem igazi megbocsátás hogy felhánytorgatom. Már pedig én nem tudnék túllépni rajta. Minden vita alkalmával fejéhez vágnám. Bizalom az nulla lenne. Ha nem jönne haza időben mindig azt hinném megcsal. Ennek semmi értelme. Így legalább még nem vagytok házasok és nincs gyerek.
2016. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%

nem vallanám be. Ha tudsz úgy élni, hogy ez a titkod van, akkor ne valld be, lelkiismeret ide vagy oda, de ez tönkre vágja a kapcsolatot tutira, tök mindegy mit csinálsz utána.

Ha úgy érzed egyszeri alkalom és megbántad, akkor felejtsd el és lépj tovább.

Felesleges az önostorozás

2016. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem azért van különbség egy csók és szex között is.

Velem is történt már meg, nem mondtam el, egyszeri alkalom volt. Azóta is együtt vagyok a párommal. Ugyan ilyen szituációban voltam mint te, hogy sosem bocsátanám meg neki, ha ő tenné és tudom, hogy ő is egyből kiadná az utamat, jogosan.

Azóta is együtt vagyok a párommal.

2016. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!