Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt egy éve, most derült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt egy éve, most derült ki. Hamarosan esküvő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kicsit bővebben, az történt hogy rengeteg "erős" flörtre derült fény amiket megtudott magyarázni, mondjuk úgy hogy elfogadtam a magyarázatot. Egy esetben tevőlegesség is volt, konkrét sexig nem jutottak el, de minden más ami megelőzi az megtörtént. Ezt is letudtam zárni, bár nem volt könnyű. Egy hónapja volt a legnagyobb gödör, mostanra rendeződtek a dolgok. De közben én rettenet mániákus féltékeny lettem. az történt a minap, hogy kerestem a régi emailek között, ott találtam egyet amit ő nekem írt egy éve, hogy nem tudunk találkozni, mert bla bla. Elkértem a telefonját, vissza lapoztam arra az egy évvel ezelőtti dátumra, és ott volt az idegennek címzett levél, nem akarom idézni milyen tartalommal. Ez a kapcsolatunk elején történt még akkoriban párhónapja ismertük egymást. Nekem azt mondta, befejezte az exével, a levél szerint viszont messze nem... Értelmes válaszokat kérek ha lehet. F/4x

2016. nov. 9. 10:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha te kívűlállóként olvasnád ezt a kérdést, gondolom az lenne az első reakciód hogy rögtön szakítson vele, de ugye a történelemben nincs ha. Ez a nem éreztem biztonságban magam,nem voltam biztos a kapcsolatunkban duma olyan sablonos, kb mintha azt mondanám azért csaltalak meg mert elhanyagoltál. De beszélni róla, megpróbálni megoldani az már smafu. Kihasználja hogy szereted. Az ilyen nem változik, legfeljebb abbahagyja amíg lecsillapodnak a kedélyek, néhány hónapra talán. Ne hagyd hogy tovább alázzon! Egyébként az utolsó megcsalása mikor volt, már amiről tudsz?
2016. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Amit még hozzászólásokba írtál, ha megbocsájtasz nem vagy normális. Nincs miért pocskondiázni, csak kerüld jó messzire el, ezt a minősíthetetlen nőt...

Nem volt bennetek biztos ezért csalt meg és flörtölt ahha... és mikor erre elköltöztél, tovább folytatta... 0 megbánás, arra se érdemes hogy leköpd.

Nem volt vele szerencséd, szó nélkül kéne felszívódnod örökre, még annyit se érdemel, hogy elköszönj tőle. Tiltás/törlés minden felületről

2016. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%

Ez a tipikus forgatókönyv válás után. Azért nem dobtad ki, mert ha most szakítotok, akkor azzal beismered, hogy egy barom voltál, amiért egy ilyen ribizliért otthagytad a családodat. Már pedig te bebizonyítod, hogy jól döntöttél és boldogok lesztek, ha beledö.glesz, akkor is!


De csak nem hagy nyugodni a kisördög, és nyomozgatsz. Nem is hiába, tényleg egy jó nagy ribizli a csaj. Ki tudja, hány fa.szba ült bele, amíg "bizonytalannak érezte a kapcsolatotok", csak bolond lenne bevallani, ha nem bukott még le.

Azért is kezdett ki veled, amíg még házas voltál, mert neki ez a természetes: ha a kapcsolatban gond van, keresni kell mást. Ne aggódj, ti sem lesztek mindig felhőtlenül boldogok, és akkor máris más farkán fog pörögni, szerinte "jogosan".


Ha te elveszel feleségül egy ilyen nőt, akkor nincs sok eszed. Más már régen kidobta volna.


Ehelyett inkább szidod, pocskondiázod: tudod, az téged is minősít, ha egy ekkora kur.va a párod. Viszont ő most újra bizonytalan lesz a kapcsolatotokban, és sürgősen vigaszra van szüksége... Szóval készülj lelkiekben, hogy pár nap szidalmazás után neki már joga lesz másnál keresni vigaszt, amiért boldogtalan a kapcsolata a vőlegényével.


Remélem, megérte egy ilyenért elhagyni a családodat. Nem kell ezt úgy írni, mintha valami hőstett lenne, vagy ha ettől többet érne most ez a sza.r kapcsolat. Ez csak egy kis adalék ahhoz, hogy miért nem dobtad még ki ezt a pi.csát. Tudod, tévedni emberi dolog. Letagadni, hogy tévedtél, és tovább vágni magad alatt a fát még emberibb.

2016. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Valakivel megkellet beszéljem. Apám meghalt rég, anyámat hagyjuk. Barátnak egyszerűen nem merem elmondani, nem visz rá a lélek.

Valaki írta, hogy ne siránkozzak ha a családomat hagytam el... ez igaz, de az egy halott kapcsolat volt. Jobbat szerettem volna, megkaptam. Nem siránkozom, csupán ember vagyok én is. Boldogulni szerettem volna. Hittem benne.

Azért is írok, mert jelenleg semmi értelmét nem látom az életemnek. Nyugi, gyáva leszek hozzá. De per pillanat nagyon kézenfekvő döntésnek tűnik. Mondjuk amilyen pancser vagyok, nem sikerülne.

Van itt nő is esetleg, aki hozzászólna?

2016. nov. 9. 11:24
 15/30 A kérdező kommentje:
A viselkedésem mozgatóit jól látod 84%-ban helyesen válaszoló. Sajnos jól látod.
2016. nov. 9. 11:30
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

13. vagyok, a biológia jelenlegi állása szerint nő.


Szerintem elég egyértelmű az álláspontom, nem gondolod?


Dobd ki, felejtsd el, eszedbe ne jusson elvenni, és ennyi. Vagy jön helyette jobb, vagy maradsz egyedül. Nem értem, milyen nyitott kérdés maradt még, amire választ akarsz kapni?

2016. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Neked is ugyanaz a problémád, mint a naiv nőknek:majd miattam, mellettem megváltozik.Reménykedsz...Nem fog megváltozni se érted, se másért.


Üdv.41/N

2016. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

8, vagyok. Bántani nem akartalak, van most elég bajod.

Ezt elszúrtad. Egyet remélek, hogy a gyerekeiddel jó maradt a kapcsolat! Foglalkozz velük amíg teheted!

2016. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

En is nő vagyok 4x felett. Az exem pont ugyanezt csinálta hajszálpontosan ilyen magyarázatokkal. Tálcán nyújtotta a sors a jeleket, hogy ezzel az emberrel nem szabad mennem tovább de százszor megbocsájtottam mire az utolsó nőügye után végre kidobtam.

Azt kell megértened, hogy SOSEM fog megváltozni! Az enyém ráadásként még nárcisztikus is.

Tanulságul másoknak én mindent vezetek egy blogban....

2016. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En no vagyok (34 eves) es azt tanacsolom Neked, h ne vedd el ezt a not. Eloszor is, ha jol szamolom, meg 2 eve sem vagytok egyutt es ez az idoszak vegig azzal telt, h o felrekacsintgatott azzal magyarazva, h nem bizott a kapcsolatban, meg nem latta a jovot. Ha egy no komolyan szeret, akkor ilyeneke nem mond. Ezek ocska kifogasok. Mi lesz ha elveszed? Az sem valtoztat majd a kapcsolaton, csak nehezebb lesz kilepni belole. Az ok, h szereted, de probalj meg az eszeddel gondolkodni. Ha most szakitasz, akkor max 1 ev es tulvagy rajta, elfelejted. De ha elveszed, akkor meg evekig fogsz ketsegek kozott vergodni, feltekeny leszel, gyanakvo, ami meg tonkretesz...
2016. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!