Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mondják azt, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy aki egyszer félrelép az többször is megteszi? Volt már aki megbocsátot és nem volt értelme? Újra becsapták? Hosszú párkapcsolatban jobban elnézhető egy megcsalás?

Figyelt kérdés
Olyan nincs hogy valóban majdnem szétment egy pár és megbánta stb,nem tette meg többet? Van valakinek erről tapasztalata?
2016. nov. 14. 09:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mert így van az esetek többségében. Van az a mondás, hogy ha egyszer átver valaki akkor az ő hibája, ha még egyszer akkor az már a tiéd. Biztos létezik olyan, hogy soha többet nem teszi meg valaki, de nagyon ritka.
2016. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját példám:


Hosszú kapcsolat,gyermekáldás,megcsalt a gyerek 1 éves korában (nem volt elhanyagolva soha,én meg nagyképűség nélkül állítom,hogy jó nő vagyok) kiderült,megbocsátottam,egy darabig működött,aztán megint el kezdett szarni a fejemre,meg a gyerekére is.Most 5 éves a gyerekünk,kiderült,hogy újfent talált magának valakit akivel viszonyba bonyolódott.Most megint kapar,mert vissza akar jönni,de ennyire hülye már csak nem vagyok.


Részemről a jövőben SOHA SENKINEK nem bocsátok meg egy megcsalást sem,még egy csókot sem.Ha én megálltam,hogy ne keféljek félre az elmúlt 13 évben,még a problémák ellenére sem,akkor a másik is meg tudja ezt tenni.Ha meg nem,akkor mehet Isten hírével,mint ahogy megy is!

2016. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!