Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm csalt engem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csalt engem és neki kell feldolgozni a történteket? Mégis mit?

Figyelt kérdés

Megcsalt a barátnőm,vagyis viszonya volt hosszabb ideig

valakivel,megbeszéltünk mindent,én mondtam neki nekem

idő kell hogy feldolgozzam ezt a dolgot,erre amin meglepödtem

,hogy azt mondta hogy neki is fel kell dolgozni ezt az egészet,

na ezt nem értem, ő csalt meg engem és neki kell feldolgozni?

Mégis mit?


2016. nov. 14. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Full megértem, én is voltam hasonló helyzetben. Az élet nem fekete-fehér, van amikor csak akkor eszmélsz fel, amikor már nyakig benne vagy egyszerre két kapcsolatban. Én szakítottam az exemmel, de utána nekem is idő kellett, hogy feldolgozzam az egészet, mert én is csalódtam magamban, nem ilyennek gondoltam magam. Betegségem is alakult ki a sok örlődéstől. Nem midnenki azért csalja meg a másikat mert egy megveszekedett rbanc aki azért él, hogy másokat bántson.
2016. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Remélhetőleg azt, hogy úgy kivágtad, mint azt a bizonyos macskát.
2016. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Megtanulhattad volna, hogy áldozat csak nő lehet, a felelősség viszont insant a férfiaké. Vagyis csak az a felelősség amiből baj lehet. Amiből nem az "közös" vagy "ő volt az értelmi szerzője"
2016. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert az embereknek van egy elképzelésük magukról. Nyilván az, hogy én ekkor király vagyok, mindenki más meg egy gyökér. Ő most ebben csalódott.
2016. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Csak arra gondolt, hogy nem akar már veled lenni, mert nem szeret.
2016. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Képmutató.

Ezzel csak magát akarja sajnáltatni, hogy óóó neki is milyen rossz....meg a francokat...dobd ki

2016. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy valaki úgy érzi, fel kell dolgoznia a történteket, nem jelenti azt, hogy mártír, vagy rbnc. Egy rossz döntést, rossz lépést is feldolgoz az ember, azaz próbálja megérteni az okokat, meghányja-veti magában a következményeket, kigondolja, hogy hogyan tovább... A továbblépéshez, mindegy, milyen irányban, szükség van a történtek feldolgozására, és nem csak a sértett félnek. Ha te hibázol valamiben, azt neked is érdemes átgondolni, "feldolgozni", különben ugyan azokat a hibákat fogod sorozatosan elkövetni.
2016. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
8as kielégitő válasz,szerintem is ez lehet.
2016. nov. 14. 14:38
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
A 8-as te vagy.Amúgy irtad hogy hosszabb ideig volt viszonyban.Szerinted van mit feldolgoznia?Érzelmileg zsarol mintha neki is fájna az egész.Szerinted akkor fájt neki amikor más farkát vette a szájába vagy amikor a pinájába csúszott és nyőgdécselt rajta.Ne vedd be.Dobd ki a franca.Volt egy esélye de eljátszotta.
2016. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
a 8as már én mert kivettek egy kérdést.
2016. nov. 14. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!