Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te mit tennél, ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél, ha lenne egy barátod, akit szeretsz és ő téged még jobban, de jelenleg távkapcsolatban éltek és óhatatlanul megtetszik valaki más? Akivel történt már ilyen mit tett ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel szeretjük egymást, bár én sokszor gondolkoztam már el rajta, hogy tényleg szívből vagy csak ésszel szeretem-e. Külföldön vagyok, nem láttuk egymást 3 hónapja, megismertem egy fiút, aki belém szeretett és nekem is nagyon tetszik ő, de nem akarom megcsalni a barátomat. Akárhányszor látom a fiút, olvadozom, nagyon tetszik, nagyon szeretem, de szerintem ez csak fellángolás, nem akarom miatta elhagyni a barátomat, pedig nagyon vágyom a fiú ölelésére, néha szinte fizikailag felrobbannék a vágytól, és ugyanakkor gyötör a lelkiismeretfurdalás, pedig nem csaltam meg a párom, aki mindennél jobban szeret engem. Veletek volt már ilyen? Mit tettetek/tennétek ilyen helyzetben?

2016. nov. 19. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ne kínozd magad, ugorj egy fejest az életbe, aztán majd kiderül ki a jobb..
2016. nov. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Voltam szinte ugyanebben a szituációban. Én nem csaltam meg a lányt, akivel együtt voltam. Pár hónappal később pedig kiköltözött hozzám. Azt tudom tanácsolni, hogy beszéljétek minél többet, főleg a jövendőbli terveitekről és nézzétek meg hogy mekkora annak az esélye hogy egymás mellett maradtok a jövőben is
2016. nov. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Szétcsalnám a fejét a barátomnak,akit szeretek.

18/L

2016. nov. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BlackSword ***** válasza:
100%
3-as, most majdnem írtam valamit... De legalább őszinte vagy... ennyire élsz-halsz a facér???
2016. nov. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szenvedjél nyugodtan, az élet így is, úgy is halad.
2016. nov. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

miért vagy külföldön? meddig leszel ott? a barátod nem költözik ki?

ergo meddig tart a távolsági kapcsolat még? ha belátható időn belül vége és együtt fogtok élni,akkor igenis embereld meg magad és felejtsd el a másik gyereket.

viszont ha nem tudjátok meddig tart még ez a távkapcs,valószínű évek múlva is ugyanígy lesz,akkor kár erőltetni szerintem. egy kapcsolattal igenis törődni kell minden nap, ápolni,együtt lenni,közös élményeket szerezni,egymás mellett lenni stb.. hosszabb távon őrültség olyanba belemenni,hogy hónapokig nem látjátok egymást

2016. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja nem láttátok egymást. Ez már nagyon kemény távkapcsolat és nem biztos, hogy tartós marad.

Én voltam már ilyen helyzetben és nem csaltam meg a barátnőmet. Aztán amikor hazajöttem megtudtam, hogy ő bizony megcsalt.

Én a helyedben beszélnék először a barátoddal, hogy vannak-e jelek a tartós kapcsolatra. Ha a kapcsolatod hosszú távra nem biztositott akkor szakits és kezdj új kapcsolatot a melletted lévő pasival.

Alternativa az lenne, hogy a melletted lévő pasival megbeszéled, hogy párkapcsolatban vagy. Lehet egy két szex beleférne de azt te kell eldöntsed, hogy kit szeretsz. Minden estre ne csapj be senkit.

2016. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem fogom megcsalni, mert nem ér annyit és vissza fogok költözni hozzá jövőre. Csak kíváncsi voltam, mások hogy oldják meg az ilyet.
2016. nov. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!