Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismertek olyan férfit, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan férfit, akinek a gyerekéről, hogy nem is az övé? Hány éves volt a gyerek, hogyan derült ki, mit tett utána?

Figyelt kérdés
Egy magyar DNS tesztes labor egyik orvosa szerint elképzelhető, hogy a családban született gyermekek akár tíz százaléka nem az apától van. Ezt én a valósnál nagyobb számnak gondolom, de nekem is van ilyen férfi ismerősöm, tehát struccpolitikát sem lehet folytatni... ti ismertek ilyet?
2016. szept. 15. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy kollégám válásán, a neje elszólta magát, te nem viheted a gyereket, mert nem is a tiéd. A kislány 11 éves volt. Jött a vizsgálat és tényleg nem a kollégáé volt. Anyuci, így a nagyon várt gyerektartásról lecsúszott.

Igen, riportokba szakemberek, 10-20 százalék közé teszik ezt a számot. Mivel kevés derül ki, ez csak úgy kb százalék.

2016. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek ilyet, illetve úgy pontosabb a megfogalmazás, hogy lehet, hogy ismerek, csak sem én, sem ő nem tud róla.


Régen nem volt DNS vizsgálat, így az emberek egy életet leéltek abban a hitben, hogy a gyerek az övéké.


Lehet, hogy butaság, de ebben az esetben azt gondolom, mindenkinek jobb, ha nem tudja meg. A gyereknek, az apának, az anyának, mindháromnak más okból, de jobb.

2016. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hallomásból (ex-szomszéd). Három gyerekes családban a legkisebb nem az apától volt (a pici 2 éves volt). Tönkrement a házasságuk, és váláskor valahogy felmerült (nem tudom a pontos sztorit), és készült vizsgálat, ahol tényleg kijött, hogy nem az övé. Lelkileg nagyon megviselte. és ennek ellenére a kicsit is hagyta a nevén és úgy neveli, mintha a sajátja lenne.
2016. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kollégámnál volt ilyen.

6 éves volt a gyerek, valami vizsgálat során derült. Hogy pontosan mi volt az nem tudom, de valami rutin dolog.


Nagyon összetört, nem is találkoztam azóta vele, ha jól tudom el ment külföldre.

Pedig imádta azt a gyereket.

2016. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen pasit, régóta barátok vagyunk, sok mindenről beszélgettünk. Pl. azt is tudtam róla, hogy ő esküszik rá, milyen biztonságos a megszakításos közösülés, mert nekik se lett soha gyerek, csak ha akarták.

Aztán egy teljeskörű orvosi kivizsgálás során kiderült, hogy terméketlen, nincs élő, mozgó spermium. Tehát kizárt, hogy a két gyerek tőle van. (Bár az is biztos, hogy megszakítással sem ejtett senkit teherbe, akkor se sikerül, ha teletankolja.) A felesége mindig akkor "akart gyereket", mikor becsúszott a szeretőtől, és beadta neki, hogy jó, most csináljunk kisbabát. Aztán szegény meg örült, hogy elsőre összejött.

2016. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A DNS-laboros pasi kicsit úgy van vele, mint a prostik, mikor ők azt mondják, hogy a házas férfiak 90%-a félrelép és kur.vázni jár. Ki miből lát sokat, az alapján ítél.


Gondolom, pont ezért van a férfiakban kódolva az genetikailag, hogy elfogadják a nőt a gyerekével együtt, elvégre sose tudni, melyik gyerek kitől van.

És a nők ezért nem fogadják el a férfiak gyerekeit, mert az anya mindig 100%, és a természet nem tartotta fontosnak, hogy fusson ez a szoftver. :)

2016. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1-es, amit mesélsz, kifejezetten a gyomorforgató kategória.

Az nem tudom ésszel felfogni, hogyan képes évtizede(ke)n át hazudni/elhallgatni egy nő ilyen súlyú dolgot...


2-es és 3-as kapcsán: ha veletek fordulna elő ilyen, mit tennétek?

Én nem tudnám elfogadni, a nőt örökre kizárnám az életemből, és - ha sajnálnám is, amiért ilyen anyja van -, a gyereket is.

Ha másképp tennék, én lennék a becsületes barom.

Ha tudnék valaha bízni nőben, netán normális családot, (saját) gyerekkel, úgy gondolnám, az az élethelyzet megkívánja, megérdemli a figyelmemet, időmet, tiszteletemet, nem fecsérelem másra.

Annak a gyereknek van anyja, apja, törődjenek vele ők.


6-os, igen, erre gondoltam én is, hogy szakmai ártalom miatt teszik ilyen magasra ezt a számot.

Azért a férfi sem mindig fogadja el a nő gyerekét (sokan eleve nem is ismerkednek gyerekes nővel, legfeljebb szexre).

Meg olyan is, hogy a nő elfogadná a férfi gyerekét, de a gyerek nem fogadja el az új nőt, stb... de ez már OFF :)

2016. szept. 15. 14:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen ismerősöm, de szerintem ez a 10% úgy lehet, hogy sokan egyszerűen csak nem válnak el, csalják egymást vagy szétköltöznek, de még házasok stb.
2016. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az a szívás, hogy én 3 ilyet is ismerek :(


Az egyik szándékosan nem vesz tudomást róla, a másik kettő tudja, csak nem akarja megbántani a gyerekeket.

2016. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 fru_ ***** válasza:
88%

Otthagyni a gyereket, akit neveltél pár évig, és aki nagyon nem tehet semmiről silány jellemre vall.

Nálunk így van, de hát az örökbefogadás volt, állatira nem számít egy idő után.

2016. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!