Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátomról akivel 1.5evig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátomról akivel 1.5evig eggyüt voltam, ebből 1 évet távkapcsolatban voltunk, csak telefonáltunk 1hete kiderűlt csúnyán kihasznált és tönkre tett. Kiderült uj élettársa van aki babát is vár. Hogyan felejtsem el? Miért fáj még? Miért hiányzik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Bővebben?Megcsalt az egy év alatt gondolom.Ne haragudj,de ez tényleg nagyon durva távkapcsolat,hogy csak telefonon beszéltek,és nem találkoztok.Ez nem igazi kapcsolat.Mit vártál,hogy 1évig nem fog szexelni?**
2009. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolat eleve nem működhet, mivel ahhoz, hogy tartós érzelmeket táplálhass, rendszeres együttlét kell, itt nem feltétlenül a szexre gondolok.


Felejtsd el, ne ő fájjon, hanem az az 1.5 év amit rápazaroltál.

2009. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beetetett: külföldön kórházban van.Én naivan elhittem.Eközben élettársi kapcsolatot alakított ki ahol a nő terhes.Eközben engem etetett mennyire szeret hiányzom neki,és szeretnem már látni.Ki menni nem tudtam hozzá,mert mindig volt vmi probléma amire kellet a pénz.pl gyógyszer...
2009. ápr. 25. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!