Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megbocsátható tett? (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbocsátható tett? (nem kibuvót keresek, csak elfogultság nélküli vélemények érdekelnének)

Figyelt kérdés
Több hónap (feleség oldaláról jövő) érzelmi mélypont és érdemi együttlét nélküli idöszakban egy számomra ismeretlen nővel chat-eltem, többször kacérkodó, intim dolgokról is, ritkán képcserével. Név, arc, másikról érdemi infó nélküli beszélgetés. A házasságunk végül jobbra fordult és szerettem volna végleg befejezni ezt (korábban sem tettem ilyet) és örökre elfejteni, hisz semmit nem jelentett, sosem találkoztam volna a feleségem háta mögött nővel még üditőre sem. Viszont a telefonban ezt megtalálta és elhagyott a kisgyermekünket magával víve. Abszolut nem jelentett semmit a beszélgetés, de teljesen elzárkózik azelől, hogy bebizonyítsam mindezt. Tudom ez értékrend kérdése, de nagyon szeretem és a kilátástalan időszak után ujra boldognak kezdtem magunkat érezni. Mindketten éreztük, hogy újra jó irányba indult el a kapcsolatunk minden téren. Szerettem volna ha minden helyrejön és tiszta lappal mehetünk tovább...

2016. márc. 25. 15:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Megbeszelni kell a paroddal a melypontot nem a hata mogott gerinctelenul mas novel levelezni.
2016. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék neked még EGY esélyt, de többet nem.
2016. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

Mi vezetett odáig, hogy a feleségeddel elhanyagoltátok egymást?


Én adnék esélyt,ha tényleg nem történt egyik részről sem megcsalás és tényleg nem jelent neked semmit a netes idegen.


Próbáljátok megbeszélni és újrakezdeni.

2016. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Azt az energiát, amit belefektettél a képküldözgetésbe, a házasságodba is beletehetted volna. Nagyon kell teperned, és ha vissza is fogad a feleséged, felkészülhetsz egy jóideig tartó "bizalommegvonásra". Megérte?
2016. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
2-es vagyok. Azt még hozzátenném, hogy ezt az esélyt azért adnám, mert "csak" leveleztetek. Egyébként még azon is túl tudnám tenni magam, ha egyszer (tényleg csak egyszer, ő maga vallaná be és látnám rajta, hogy megbánta) félrelépne a párom. Nyilván ha másnál keresi az élvezeteket, akkor én is rosszul teszek valamit. Mondjuk az más kérdés, hogy mennyi idő után tudnék megbízni benne újra és ha problémája van, akkor azt miért nem mondaná el. Persze minden ember más, ne hagyatkozz rám!
2016. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkire hagyatkozni és sírni sem itt szeretnék. Csupán érdekel más véleménye ilyen helyzetről. Sosem találkoztam más nővel, sosem tettem volna. Ez sem jelentett semmit érzelmileg. Tudom, hogy csunya dolog volt...az ok-okozat részéről is lehetne beszélni. De mindezek ellenére szeretném jóvátenni! Ezt neki is mondtam...De hajthatatlan!Sajnos...
2016. márc. 25. 15:31
 7/27 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Adj neki időt. Most még nagyon mérges és valószínűleg többet gondol bele a beszélgetésbe a kelleténél.


Ha majd pl egy hónap múlva látja, hogy még mindig egyedül vagy akkor hajlandó lesz elhinni, hogy nem volt közted és a másik nő között semmi.

2016. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Erős a gyanúm, hogy ő még nem jött ki a krízisből, és ez csak az utolsó csepp volta a pohárban, ami elfordította tőled. De még az is elképzelhető, hogy ez csak az ürügy volt számára, hogy megléphesse azt, amit addig is szeretett volna.

Természetesen ez csak az én véleményem. Én nem rúgnék fel egy jól működő, vagy legalábbis olyan kapcsolatot, amiben esély van a működésre egy netes flört miatt. Mondjuk én nem is kotorásznék soha a férjem telefonjában.

2016. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Másnap már el is költözött és a véleménye azóta sem változott. Olvasta a beszélgetést és azt is láthatta, hogy nem volt találkozó, de nem hiszi el, hogy nem is lett volna. Sosem találkoztam volna nővel a háta mögött. Tudom, hogy csunya dolgott tettem...De szeretném jóvátenni, sosem botlottam még éteren keresztük sem! Megértem őt is! De nagyon szeretem...
2016. márc. 25. 15:42
 10/27 anonim ***** válasza:
33%
Talán amíg flörtögettél a másik nővel addig megpróbálhattad volna a házasságod rendbe hozni.Nem tagadom biztos jól esett de csalódott benned és a bizalmát kell visszaszerezned.Elcsépelt de csak az idő segít.
2016. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!