Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belém szeretett egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett egy barátom barátnője. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő a problémám: pár hónapja kezdtem el az egyetemet és összehaverkodtam egyik évfolyamtársammal (semmi komoly, csak néha megiszunk együtt egy-egy sört). Neki van egy barátnöje, akivel három éve együtt vannak egy amolyan "se veled, sem nélküled" kapcsolatban. Ez alatt az idö alatt, a fiú kétszer is megcsalta a barátnőjét; nagyon alá becsüli. Szeretik egymást meg minden, de tudtomra jutott hogy több a szenvedés mint az öröm a lány számára, de nem képes nemet mondani. Pár hete beszélgetünk szinte minden nap, és láthatóan nagyon bejövök neki. Folyton azt emlegeti hogy én vagyok a legkedvesebb és legőszíntébb fiú akit valaha is ismert, pedig én csak önmagamat adom, meg sem fordult a fejemben hogy flörtöljek. Holnap elvileg találkozunk kettesben a lánnyal és azt mondta a pasija nem fog tudni róla, meg valamit el kell mondania, de csak személyesen tudja.

Nagyon az az érzésem hogy szerelmet fog vallani. Nekem is bejön, de nem szeretném ha megcsalná a pasiját miattam, megverődni meg főként nem.

Ti mit tennétek a helyemben?



2016. nov. 19. 23:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
passzolnám
2016. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele. Ha szakítanak, utána is necces. Szerintem is ha nem is szerelmet vall, de ilyesmit fog mondani. Neked kell tudni megéri-e.
2016. nov. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sosem kapta meg azt a törődést amit érdemelt... Valamiért szeretném megadni ezt neki.

+a pasija miatt depressziós

2016. nov. 20. 00:04
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

ha nincs a haverral üzleti ügyed,vagyis pénz nem forog kockán ha kiderülne és harag lenne abból meg anyagi kár így vagy úgy,akkor tuti dugás.

amúgy meg ne vedd ennyire biztosra a dolgot és ekkora nyeregben se legyél addig amíg le nem varrtad.

mert azok alapján amiket írtál és ahogy jellemzett lehet hogy azt akarja közölni veled,hogy te vagy az első meleg barinője.

2016. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Bocs hogy így mondom: Ne legyél barom... Főleg "jajj szeretem a pasim s nem tudok neki nemet mondani, de titokba talizok mással, méghozzá pasim haverjával"


Ugyan... Ha valaki abnorma s egy "több a rossz" kapcsolatban tovább marad, de férre kacsint az tod mi?

Erre mondják: Nincs ló jó a szamár is... Felejtsed el a csajt, s közöld haveroddal mit művel a nője.


Te és a haverod is felejtsétek el a ribizlit.

Vannak birtoklási vágyú nők, de nem mindegy hogy egyet vagy háremet tartanak xD


23-N

2016. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Ha igy erzed h kolcsonos es nagyon bejon akkor hajra, ne a havertol fuggjon a sajat boldogsagod:-)


33/F

2016. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

1 Ez alatt az idő alatt a fiú kétszer is megcsalta a barátnőjét, nagyon alábecsüli.

--

2 Szeretik egymást meg minden


mikor ilyeneket olvasok, komolyan elgondolkozom, mit ért más szeretés alatt. mert én nem ezt.


rengeteg példát látok itt, ami úgy kezdődik, hogy szeretem, de /szeret, de... és utána valami olyan következik, ami ennek az ellenkezőjét jelenti.


jó lenne őszintének lenni magunkhoz.


nekem is van ilyen egyébként.

1. szeretem, de vannak félelmeim, hogy mi lesz velünk, viszontszeret-e.

2. szeretem, de bosszant, hogy nem tart rendet maga körül.


minden esetben lehet választani, hogy kell-e ez így, vagy nem. de elkanyarodtam a kérdésedtől. ha tényleg szerelmet vall, felajánlhatod neki, hogy vársz rá EGY KICSIT, amíg szakít a barátjával, és akkor folytathatjátok.

2016. nov. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

én nem kezdenék vele. szerinted tudnál vele normális,egészséges kapcsolatot kialakítani? dehogy tudnál.. 3 éve van egy ilyen vacak kapcsolatban, nem képes lépni,holott meg is csalja a párja. + most ő is kettesben találkozgatna veled..

ha lenne benne gerinc ,akkor szakítana a pasival és utána kezdene veled. de mondom,már ez is agybaj,hogy ilyen kapcsolatban volt évekig.

én nem foglalkoznék vele. nem normális lehet ezek alapján

2016. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Szergej55 ***** válasza:
Elengedném.
2016. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! A barátodnak meg mondd el, milyen nője van!
2016. nov. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!