Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 éve szakítottunk, nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve szakítottunk, nagy szerelem volt, de nem becsült, talán sosem szeretett, csak eljátszotta. Most van egy új barátnője és rossz, h arra gondolok, milyen jó annak a lánynak, biztos olyan boldog mint én voltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
én nagyon boldog voltam, pedig mindent megtett velem,kihasznált, bántott, ahogy a többit is. teljesen alkalmatlan párkapcsolatra,de én mégis fülig szerelmes voltam.elhitette,hogy én vagyok a mindene. rossz,mikor arra gondolok,h milyen boldoggá tesz mást,h annak a lánynak milyen boldog lehet minden perce. irigylem, mert tudom nekem milyen volt, de sajnos véget kellett,hogy érjen.
2016. ápr. 3. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kicsi szivem, ezzel sokan vagyunk még igy.. majd egyszer ők is szakitanak. a felhőtlen boldgoság pár honap, vagy pár év mindenkinél
2016. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Komolyan, külső szemlélőként elolvastad már amit írtál? Rájöttél már, hogy ez mennyire szánalmas és nevetséges, amit ide gépeltél?

Sajnáltasd még 10 évig magad, aztán legyél vén p..csa, aki boldogtalan és majd a macskáival fog játszani, mert képtelen lezárni a sz..r múltját!


Szakítottatok? Igen? Miért? Biztos oka volt! Talán sz..r volt! És te amiatt emészted magad, hogy most egy másik csajjal van?

Ember, néztél már tükörbe? A saját önsajnálatodtól úgysem látsz messzebbre!


Zárd le a múltat és kezd új életet!

2016. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de más is úgy fogja szeretni ahogy én? mert ha nem akkor lehet h őt nem is tudja olyan boldoggá tenni nem?
2016. ápr. 3. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:

B..sszus kislány, nőlj már fel AGYILAG!

Mi a sz..rért érdekel az, hogy más hogyan fogja szeretni?

Úgy tűnik elég üres a te életed, azért vagy ennyire szánalmas, hogy még képes vagy ilyen baromságokon is agyalni, mint amit ide írtál kommentként!

2016. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
pedig nem vagyok kislány..23
2016. ápr. 3. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Értelmi szinted pedig azt tükrözi, hogy az vagy! Nem a korod száma határozza meg az értelmi érettségedet!
2016. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de ez nem értelem,sajnos ezt nem lehet irányítani. na mindegy,azért köszi a válaszodat
2016. ápr. 3. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy! Lehet irányítani, de te csak kifogásokat gyártasz, hogy megnyomorítsd saját életedet!

Mi az, hogy az exet nem tudtad 1 év alatt elfelejteni és még azon agyalsz, hogy vajon a mostani boldoggá tudja-e úgy tenni, ahogy te tetted?

Szerintem te beteg vagy, ha már ilyenekkel foglalkozol!


Egyébként nem tudom, hogy hallod-e magad, ahogy ezeket a szövegeket megfogalmazod. Nem érzed, hogy egy kicsit nevetséges vagy, hogy 23 éves létedre még mindig az exed után p..csosz, mint egy 16 éves tinigyerek?

2016. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, miért bántjátok, a szerelem elvesztése komoly gyászfolyamat az emberben.
2016. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudom,hogy gáz! annak örülj, h te nem vagy ilyen. valószínű te sosem voltál igazán szerelmes vagy csak ilyen könnyen túl tudsz lépni? akkor meg örülj neki
2016. ápr. 3. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!