Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A volt párom több, mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom több, mint egy évig csalt egy nála 15 évvel fiatalabb csajjal. Ahogy lebuktak, a következő hónapban teherbe ejtette a csajt. Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
40 éves lesz a párom, a csaj 25 éves. Régi diákja. Van 2 gyerekünk, 7 és 8 évesek. A nagyobb autista.
2016. nov. 23. 08:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom a férjed nem kapott elég figyelmet és máshol keresett boldogságot. Sok családot tönkretesz egy fogyatékos. Nem egy ilyenre láttam példát.
2016. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%

#1 te mekkora paraszt vagy.Emberiség szégyene...


Kérdező,el kell fogadni,hogy ez van.Nem tudsz változtatni.Nem tudhatjuk,hogy milyen dolgok játszottak közre ebben a dologban,whhez meg kéne hallgatni a férjed szemszögét is,de sajnos ez nagyon gyakori eset,hogy 40 körül megzizzenek a pasik és friss hús kell nekik...persze ezt nem lehet tisztességesen elintézni,egyből a megcsalást választja sok gerinctelen.

2016. nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
10%
2-es te sem vagy normális mert általánosítasz...
2016. nov. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem ezen neked csak az idő segít, semmi más.

Rendben volt a szexuális életetek?Mert sajnos, nem sajnos, akkor jön a megcsalás, ha úgy érzi az egyik fél, vágyik valamire, de azt nem kapja meg.

2016. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem azt mondtam,hogy az összes 40 körüli pasi,hanem elég sok.
2016. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Miért nem hagyott el? Miért kellett megalázniuk?
2016. nov. 23. 09:00
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom azért nem hagyott el, mert te voltál neki a biztos.Főztél, mostál rá stb, a gyerekeket neveled.Fix pont voltál.

Nyilván a szexben keresett valami újat.Azt meg, hogy mi nem stimmelt, csak te tudhatod.

2016. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%

Valami hiányzott neki a kapcsolatból, ezt máshol pótolta, de annyira azért nem volt neki fontos, hogy elhagyja érte a családját, leginkább a két gyerekét.

A sógorom is ugyanezt csinálta éveken át, csak ő nem ejtett teherbe senkit idő előtt.

Aztán találkozott a 16 évvel fiatalabb nővéremmel, akibe tényleg annyira beleszeretett, hogy érte már megérte kilépni, mert tényleg boldogságot hozott neki.

Elváltak, a 2 fiával heti 2* találkozott + minden 2. hétvége. A kisebbik nagyon hamar elfogadta a helyzetet, a nagyobbiknak szüksége volt 2-3 évre. Azóta már megszületett a 2. közös gyerekük is.


Azért hozzáteszem, náluk a volt feleséget sem kellett annyira sajnálni.


Nem tudom milyen volt a kapcsolatotok Kérdező, de ha már te sem érezted túl jól magad, problémáid voltak, akkor azért nem lépett ki a volt férjed, mert ott voltak neki a gyerekei. És amíg nem volt indokolt, addig szeretett volna a közelükben lenni és nem hétvégi apukaként létezni.

2016. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

Hát sajnálom, ami történt, de legalább megtapasztaltad, hogy a legtöbb ember mennyire "őszinte". Mint mondtad, lebuktak, magyarul ez még jó sokáig tartott volna. Viszont lehet különben, hogy volt valamennyi felelősségérzete, hiszen a könnyebbik megoldás az lett volna, ha lepattan a kiscsajjal.

Különben nem lehet, hogy a csaj direkt esett teherbe? Gondolom, a párod közölte, hogy ennyi volt, mire ő kisírt még egy-két szexet, és nem védekezett mondjuk.

De ezt nyilvánvalóan nem lehet feldolgozni. Jól tetted, hogy elküldted isten hírével. Sajnos sok reménykednivaló nincs is a Te helyzetedben, ez nem bunkóság, de mivel én tudok függetlenül nézni a történetre, erőteljesen benne van a pakliban, hogy ennyi idősen, beteg gyerekkel nem találsz új párt.

2016. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
Épp tegnap írtam le egy kérdéshez,hogy annak idején apám is elhagyta anyámat egy fiatalabb nőért.Most 65 éves,rákos,egy lépcsőt nem tud egyedül megmászni. A nő meg évek óta folyamatosan csalja 20-on éves srácokkal,ő meg kénytelen eltűrni. Volt pár jó éve a "fiatal csajjal", de most már öreg,beteg,a nője tinisrácokkal hentereg,én és a bátyám alig állunk szóba vele.Tehát magányosan,és nyomorultan fog meghalni,úgy hogy senki nem szereti(talán én szánom egy kicsit).Anyukám meg talált magának új párt,akivel jól megvannan,ráadásul itt vagyunk neki én,a bátyám és az unokái.(A gyerekek alig ismerik az apámat,tudják,hogy ő a nagyapjuk,néha elviszem őket,de érthetően nem szeretik úgy anyámat).Tehát apámnak volt egy fiatal test pár évig,de most nincs semmie,anyukámat meg szeretet veszi körbe.Téged mindig szeretni fognak a gyerekeid,hálásak lesznek,hogy így is felnevelted őket,de a férjed nem lesz túl népszerű előttük,hogy otthqgyott benneteket,úgy hogy egyikük beteg. Szóval dőlj hátra,és várd a műsort,majd az idő elhozza.Jennifer Aniston is több mint 10 évet várt de megérte neki:D
2016. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!