Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért érzem a csókot megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem a csókot megcsalásnak, a szexet meg nem annyira?

Figyelt kérdés
Amikor megcsaltam a páromat (lefeküdtem valakivel, nem volt csók), nem éreztem magam rosszul. De amikor pár hónappal később "csak" csókolóztam valakivel, nem birtam már a párom szemébe nézni. Ez miért van?
2016. nov. 24. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudnod, kérdezd magaddal, mi honnan tudhatnánk úgy őszintén?


Bár szerintem téged se az eszedért szeretnek, ha ilyet kérdezel itt.

2016. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

mert egy retardált vagy. mind a 2 ugyanolyan megcsalás.


És az ilyen retardáltaknak áll a világ. Eszem megáll!

2016. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert egy buta kis ribizli vagy.
2016. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert tudsz szexelni érzelmek nélkül, viszont a csókhoz már párosulnak az érzelmek is nálad, legfőképp a szerelem, mondjuk.


De hogy Neked nem való párkapcsolat, az is fix. Hagyd a párod, hagy tegye valaki más boldoggá, aki nem csalja szét.

2016. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk nem csodálkozom ezen, amiért fordítva vagy bekötve. Lelkületed a nullához konvergál.
2016. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is azért mert a szex lehet érzelem mentes a csók viszont érzelmesebb dolog.
2016. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

az érzelmi kötődés miatt.


valamiért egy csók erősebb kötődést vált ki benned, mint a szex.

És persze lehet a másik személy és a szituációból adódó eltérés is. Ki tudhatja mi zajlott le a tudatalattidban.. :)

2016. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csokoloztam ugy, hogy nem ereztem megcsalasnak csak megtortent, mert nem valtott ki belolem semmit. Ezen mulik, le is fekidhattem volna vele, akkor sem csaltam volna, mert nem volt benne semmi. Hianyzott az erzelmi toltet..ennyi...
2016. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!