Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek függetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek függetlenül attól, hogy valaki vallásos vagy nem, nem az lenne a normális, ha mindenki házasság előtt nem feküdne le senkivel, csak házasság után kezdené a szexet?

Figyelt kérdés

Legrosszabb esetben is csak azzal feküdjön le valaki, akiről már biztosan tudja, hogy a házastársa lesz!

Az nem számit, ha házasság előtt mindenki lefekszik mindenkivel aki az útjába kerül, tényleg elég ha csakis házasság után "kezd el" valaki hűséges lenni? Ti le tudjátok nyelni, ha a párotok már Isten tudja hány partnerrel volt az ágyba, csak ezután legyen hűséges? És arra mennnyi az esély, hogy ha valaki megszokta azt, hogy mindenkivel szexelhet, utána már csak azzal az eggyel csinálja és nem lép félre? Ha házasság előtt ilyen gátlástalanul kiélheti mindenki a kivánságát, akkor van-e egyáltalán értelme a házasságnak? Szerintem ebben az esetben a házasság tényleg egy nemkivánatos terhet, vagy bilincset jelent, ellenben, aki megtartóztatja magát házasság előtt, annak szabad utat jelent a házasság, és tehermentesen tiszta lappal léphet bele, és igazi örömet jelent számára nem pedig rabláncot. Ezenkívül megszokja, hogy aki nem házastársa, az tabu, és így természetes lesz a hűség (habár ez sem garancia rá, de csak összehasonlíthatalanul több az esély rá). Mi a véleményetek erről, de nagyon őszintén?



2016. nov. 10. 07:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
83%

Evvel nem értek egyet. Mert tapasztalatszerzés kell. Én minden kapcs.ban hűséges voltam, és nem vagyok egy szexmániás sem. De Tartom, hogy szerintem kell némi tapasztalatszerzés, míg valalki mellett az ember megállapodik, ha másért nem, legalább azért, hogy akivel összeházasodik felé legyen némi kreativitása, tapasztalata. Ez nem a megcsalást jelenti nyilván, h össze vissza megyünk, mert nincs házastársam.

A többi amit írtál személyfüggő.

A házasság amúgy nem kifejezetten erről szól, amit írtál vagy a rabságról... :)

A gondolatmenet kusza, de ha még fiatal vagy nagyon (20 alatt) akkor érthető.

A hűség nem azon múlik, hogy ki mekkora kefegép vagy casanova volt.

Semmi de semmi köze hozzá az égvilágon. A hűség csak azon múlik, hogy valaki megtalálja e az igazi társát és ha megtalálta, fenn tudják e tartani a kapcsolatot, érdeklődést egymás iránt.

Mint ahogy az is áll, hogy a jó házasság titka nem az, hogy legyen mindent felemésztő szerelem és ennyi. Mert ha ezen felül nincs szeretet, tisztelet, ha a szerelem alább marad az évek múlásával, akkor az bizony érződni fog.

2016. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
41%

Nekem az a véleményem, hogy menj máshova terjeszteni a hitedet.

A házasság egy baromság, a ne szexeljünk senkivel hátasság előtt vezényszó pedig még nagyobb marhaság.

2016. nov. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Hát nem az az igazi, ha csakis a házastársunkkal együtt gyűjtünk ilyen tapasztalatokat? Mire jó az, hogy több társat kipróbálok, aztán házasság után pedig az jut eszembe, hogy ez, vagy az a partner másképp csinálta, vele jobban ment?

Miért marhaság az, ami több száz netalán több ezer éven át a legtermészetesebb volt? Jó irányba visz-e hosszútávon ez a szabadosság, hogy nem mondjam azt hogy gátlástalalnság?

2016. nov. 10. 08:17
 4/44 anonim ***** válasza:
89%

Saját magadért. Mert ha belekerülsz szűzen egy olyan kapcsolatba (nem tudom fiú vagy lány vagy e), ahol minden egyes aktus kellemetlen vagy fájdalmas, akkor azt fogod gondolni, hogy ez ilyen.. a szex ennyi.

De ha van tapasztalatod, hogy mással jobb volt, akkor tudod, hogy itt nem vagytok passzosak. De nyilván ez még az esküvő előtt kiderül. Mert házasodni sem 1 hét után házasodik az ember, hanem előtte még éveket párkapcsolatban élnek, együtt laknak, ami alatt sokmindenre fény derül.. többek közt a szexre is, hogy az milyen a másikkal..stb.

.... Hacsak nem egy ősi törzs tagja vagy, ahol 10 évesen odaajándékoznak a jövőbeli társadhoz és ez van, ezt kell szeretni.

2016. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
72%
Mert van amikor a partner szar az ágyban, nem képes fejlődni, vagy egyszerűen teljesen eltérnek az igények. Például nekem heti 2-3 alkalom az igényem és fizikailag rossz, ha nincs, míg a másiknak napi 2 vagy épp havi 1. Van ilyen, találkoztam mindkettő típussal. Én pedig nem vagyok hajlandó leélni az életemet úgy, hogy szar a szex.
2016. nov. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
67%
Ja igen, és a méretek. Volt már dolgom 20+ centis sráccal. Nem volt jó, fájdalmas, élvezhetetlen.
2016. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
66%
Bocs de én sem értek egyet, máshová menj prédikálni.
2016. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem.


1. Elég érettnek kell lenni ahhoz, hogy elfogadjuk, hogy a társunk másokkal is volt előttünk. Teljesen normális és semleges dolog.


2. A házasságig várni a szexszel két komoly hátrányt is jelent: vagy elhamarkodott házasságkötéshez (elköteleződéshez) vezet, vagy egészségtelen önmegtartóztatáshoz.


Én úgy érzem, hogy ennek az ötletednek csak az önbizalomhiány az oka, az, hogy félsz attól, hogy mások előtted "jobbak voltak nálad". A hűség pedig sokkal inkább a kapcsolat minőségén múlik és nem a szexpartnerek számától.

2016. nov. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

"Mire jó az, hogy több társat kipróbálok, aztán házasság után pedig az jut eszembe, hogy ez, vagy az a partner másképp csinálta, vele jobban ment? "


Én úgy gondolom, hogy 90%-ban számítanak az érzelmek, és az, hogy összeilletek-e emberileg, és nagyjából minden téren van közös nevező. Ebbe a 90%-ba beleszámít az is, hogy külsőre megvan a vonzalom is,ami nem kicsi! De már eleve egyértelműek ezek a dolgok. A maradék 10% pedig bizony az, hogy amikor egymáshoz nyúlnak a felek, ne teszetoszaság legyen. Idevehetjük azt is, hogy megfeleljenek testileg egymásnak.


És nyilvánvaló, ha az jut eszünkbe, hogy valakivel jobb volt a múltban,mint a jelenlegivel,akkor nem lehet kellemes élmény a jelenlegi. Meg lehet próbálni megoldani, gyakorolni, meg rávezetni, de szerinted kinek van rá energiája, hogy arra pazarolja, hogy a másikat betanítsa? 30-40 évesen ez már elképzelhetetlen.


Ha olvasod a GYK-t, akkor biztos találkoztál már rengeteg olyan kérdéssel, hogy olyan embernek tesznek fel kérdést, akiknek a jelenlegi párjuk volt az első, évek óta együtt vannak,de mégis kipróbálnának mást. Szerinted ez miért van?Nem bírnak magukkal? Vajon miért? Hát mert nem tudnak javítani egy alapvető dolgon a szexszel kapcsolatosan, ami a párjukból hiányzik talán. Alapvetően mindenkinek van egy stílusa,személyisége is, amin nem lehet változtatni. Csiszolni, meg javítgatni lehet rajta,változhat is az évek során, de alapjában megváltoztatni nem lehet!


1.válaszolóval teljesen egyetértek.

2016. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
14%

Kerdezo cselekedj igy

Nem vagy mosogep nincs probauzemed nem kell tobb ferfit kiprobalni hogy jo legyen.

Egy szereto ferj kell akivel kozosen szerzel tapasztalatot es idod van ra boven.

Megkimeled magad csalodastol nemi bajtol

Eltero igenyek ? Kompromisszum

Kicsi nagy nemi szerv ? Megszokod hozzasimulsz

A szerelem mindent megold.

Szuzen mentem ferjhez semmi gondunk nem volt a szexel belejottunk. Aztan ozvegy lettem es ujra ferjhez mentem ugyanugy osszeszoktam a masodik ferjemmel bar sokszor eszembejutott az elso ferjem ot szoktam mrg 18 evig

2016. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!