Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Viszonyt folytat a élettársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyt folytat a élettársam valakivel, miért hasonlitgat, versenyeztet?

Figyelt kérdés
Én már tudom de még nem emlitettem a páromnak,hogy egy férfit tart mellettem,kiváncsi vagyok a reakcióire,de olyan mintha hasonlitgatna,versenyeztetne a szeretőjével,mint megtudtam ahol randizgatnak,engem is oda visz,azokra a helyekre,stb,lassan boritom a bilit csak szeretném megtudni hogy magában mérlegel valamit vagy mire jó ez? Olyan mintha azokra a szorakozóhelyekre stb visz ahol tudom hogy járt a szeretőjével,mit akar letesztelni,hogy velem hogy érzi ott magát meg a szeretővel? Vagy mi az értelme,hogy kisértetiesen érdekes amit biztosan tudom hogy oda visz el ahol a szeretőjével is járt,ennek van valami oka?
2016. nov. 26. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
passz!a nöi logika bonyolult :)
2016. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Lehet h a szeretöjet akarja feltekennye tenni h veled is oda jar ahova vele!keress te is magadnak valakit!!!!megerdemled!!Sokkal jobban fog fajni neki mintha csak otthagyod!!!elvezd te is az eletet ugy ahogy o is melletted.
2016. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már keresek,és akkor majd elöállok azzal,hogy jo ez igy nekem is neki is van.Hiszen egyenjoguság van nem?
2016. nov. 26. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak arra izgul, hogy oda visz -van ilyen.


Szerintem ne alacsonyodj le az ő szintjére, hagyd el és kész.

2016. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért visz oda, mert ott jól érezte magát a szeretővel, és azt reméli, ha veled is ott lesz, és jól érzitek magatokat, akkor fellobbanhat a régi tűz.


Erre nem gondoltál még?


De ha tudod, hogy csal, és ennyire mindenben csak a rosszat látod, és ilyeneket feltételezel róla, akkor mi a búbánatos francot akarsz még a nőtől?! Ebből már az életben nem lesz kapcsolat, csak mérgezitek és bántjátok egymást.


Nyúlj bele a gatyádba, hogy megvannak-e még a tökeid. Ha igen, akkor szakíts vele, ha nem találod, akkor lehet, a csaj is azért járja végig ezeket a helyeket, hátha ott hagytad el a golyóid valahol...

2016. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megerdemli a nö h aterezze ö mit okozott!Ne legyel papucs!!meg az ö egojanak teszel jot ha elhagyod!mutasd meg neki mivel jar ha valakit atver!Lehet hogy sokan ugy gondoljak hogy ne alacsonyodj le a szintjere,dehogynem!Ha ö jatszik veled tedd te is!!legyen valakid aztan majd nyodg be neki jajj dragam elhagylak egy masik nöert!tanuljon belöle!az ilyen nök nem nök!
2016. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!