Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan szokta megbüntetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan szokta megbüntetni vagy megbosszulni a párján, ha az csalódást okozott?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csalódást okozott valamiben, és még együtt vagyunk akkor nekem eszembe se jutna megbosszulni vagy bármivel megbüntetni. A feszültség, vagy a sértettség meglenne részemről, de ez valószínűleg idővel rendeződne és megbeszélnénk. A másik eset amikor olyan csalódást okozott, hogy szakítás a vége, akkor se süllyednék le arra a szintre, hogy megbosszuljam vagy megpróbáljam valamivel büntetni. Tapasztalataim szerint sokkal jobb ilyenkor megszakítani a kapcsolatot és megpróbálni túllépni rajta. Nekem attól nem lesz jobb, hogy ő is rosszul fogja magát érezni attól mert bántottam.
2016. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amit kapok azt adom vissza többszörösen.


Soktam előre adni is hogy elindítsam a pozitív cunamit.


23/F

2016. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon rossz szokásom, hogy egy-egy vita után nem eszek, legalábbis azt nem amit a párom készitett. Tudom butaság, magam sem értem, hogy miért alakult ki bennem ez a szokás. Párom szerint ezzel "büntetem", pedig nem büntetésnek szánom.
2016. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Gyerekes szint ,megbüntetés,megbosszulás,ugyan már... Leszarom és elhagyom.
2016. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azzal állok bosszút szakítás után, hogy vidám vagyok, látja rajtam, hogy nincs rá szükségem.
2016. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. A bosszú, és a harag nem jó tanács adó, nem old meg semmit, és még csak nem is lesz jobb tőle... Elmondom neki, h csalódást okozott, miért érzem ezt, és h többet ne forduljon elő. Én ezzel a magam részéről le is zárom a dolgot, és minden megy úgy tovább mint előtte. Persze, ha azt látom, h vissza él a hozzá állásommal, az már más kérdés...
2016. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pl ha megcsaltak visszaadom többszörösen.
2016. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Megbüntetni a másikat? Bosszút állni? Mi ez a beteg sz@r?? Természetesen sehogy....
2016. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Kikötözöm és csokit eszek az orra előtt.
2016. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es! Visszaadod? Mit? Végig dugatod magad mindenkivel,hú,de nagy bosszú,tetejébe még r.ibancnak is néz (nemtől függetlenül).
2016. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!