Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak a megérzéseim rosszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a megérzéseim rosszak vagy tényleg lehetséges, hogy megcsal? 21/N

Figyelt kérdés

Abszolút lehet, hogy én reagálom csak túl, meg amúgy is féltékeny típus vagyok, mivel mindig is vonzotta más lányok tekintetét és gyakorlatilag akárkit akármikor megkapna. Viszont mindig valahogy sikerült megnyugtatnia és észérvekkel előállni, hogy miért velem van. Most viszont van egy olyan megérzésem, hogy igenis megcsal. Ugyanis azt vettem észre, hogy van egy lány, akit az egyetemen ismert meg és napi szinten kezdtek el beszélni az elmúlt pár hétben. Többnyire mellettem is beszélget vele, meg egyik nap hallottam egy telefonos beszélgetésüket és ennél a pontnál gondolkoztam el az egészen.

Barátom olyasmiket mondott a lánynak, hogy nagyon kedveli őt és ehhez hasonló dolgokkal illette és hogy többet kéne találkozniuk, konkrétan azt is kijelentette, hogy holnap megy és találkozik vele. Azt hiszem ebben a pár hétben többször kérdezte meg tőle, hogy hogy van, mint tőlem.


2016. dec. 8. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
38%

Pont most olvastam, hogy a férfi-női barátság egy evolúciós anomália, újdonság, mert ilyesmi nem volt az evolúcióban. Illetve, hogy a férfiaknál a külső is fontos szerepet játszik abban, hogy vonzódnak hozzájuk barátként, tehát érted... és ez jogos, hacsak nem ezer éves gyerekkori dologról van szó, hanem friss barátságról, egy ronda nővel nem fognak leállni és ilyen kapcsolatba kerülni, mint amit te leírsz.

Szerintem te is tudod, hogy még most kellene lelépned...

2016. dec. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!