Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetséges, hogy vki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy vki szerelmes a párjába de még is megcsalja egyéb okok miatt?

Figyelt kérdés

Én ha szeretek vkit nem csalom meg de mások nem így vannak vele.

Egyéb okok alatt értem pl a kevés szexet,szeretett hiányt,vagy bármi mást ami a másik félnek hiányzik.



2014. júl. 7. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Igen a megcsalást általában a kapcsolatban levő hiányosságok, problémák okozzák. Olyan miatt is lehet megcsalás, ha ugyan a szex jó, de folyton hisztis a nő / paraszt a férfi.... akkor is menekül az ember a problémák elől, hisz a szeretővel nem kell együtt élni. Mindemellett elítélendőnek tartom a megcsalást, ilyenkor szakítani / válni kell.. még az is kevésbé fájdalmas, mint átvertnek lenni.

Bízom benne, hogy sosem csalnak meg. Én soha nem tenném.

22/N

2014. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha szeretem, de hiányzik a szex akkor kiveri az ember vagy vesz egy jó vibrátort - és mindemellett persze törekszik arra, hogy megoldja a problémát a párjával. De persze betegség vagy hasonlók esetén előfordulhat, hogy hosszú ideig nincs szex.


A szereti de megcsalja szerintem nem létező fogalom. Én el nem bírnám viselni, hogy más érjen hozzám, ha szeretek valakit.

2014. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Azt, aki nem törődik velem, nem törődik az igényeimmel, nem szeret, azt miért is szeretem? Szerintem ez ellentmondás. Ez nem szerelem, ha ilyen problémák felmerülnek. Akit szeretek, nem csalom meg. Ha meg nem szeretjük egymást, miért nem hagyjuk el egymást? Szóval nem, szerintem ilyen nincs, hogy szeretem, de mégis megcsalom.
2014. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Jó kérdés....

Most el fogtok ítélni, én szerető vagyok egy kapcsolatban. Párom azt mondja, jól magvan a feleségével, nincs köztük semmi probléma. És nem áltat semmivel, nem akarja elhagyni a családját. Azt mondja szereti a feleségét is, de engem is. Nálunk ez szerelem volt első látásra, lassan egy éve már. És sokat gondolkodtam azon, az utobbi időben, ha tényleg ennyire szereti a feleségét is, mint ahogy állítja, akkor hogy kerülhettem én a képbe...és nem tudom, mert én is úgy gondolom, ha szeretek valakit, akkor eszembe sincs megcsalni, fel sem merül ilyen. Akkor nem kerül képbe harmadik személy, mert esélye sincs rá.

2014. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#4-es, és neked ez hosszútávon jó lesz?

Nem érzed úgy, hogy nem akarsz egy férfin folyamatosan osztozni?

El se tudom képzelni, milyen érzés lehet, hogy a párom egy másik nőhöz megy haza és még azt is elmeséli, hogy mennyire szereti.

2014. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Lehet, hogy a "párod" nem hiteget, de te mégis azt hiszed, hogy a feleségét nem szereti, csak téged. Amúgy abban egyetértek, hogy ha bejön egy harmadik, akkor valami mégsincs teljesen rendben.
2014. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Meg az milyen jó érzés lehet, hogy tegnap még a hitvesébe tolta, ma meg a 4. válaszadóba :) Kevésbé szerencsés esetben pedig 1-2 óra eltéréssel.
2014. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös

Nem szokta azt mesélgetni, mennyire szereti, az elején átbeszéltük, akkor mondta. Amúgy nem szoktunk a feleségéről beszélni. Ő nem mond róla, én nem kérdezem, minek is...

És hát igen, sokat gondolkodtam a dolgon, és hát nem, valószínű nem fogok sokáig benne maradni ebben a kapcsolatban, mert nincs értelme. Még nincs erőm befejezni, de előbb-utóbb erőt veszek magamon, és véget vetek ennek. Bár nagyon szeretem, és nehéz lesz:(

2014. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
82%

4-es!


" Párom azt mondja, jól magvan a feleségével, nincs köztük semmi probléma. És nem áltat semmivel, nem akarja elhagyni a családját."


Félre ne érts, nem ítéllek el, mert az emberi kapcsolatok bonyolultak és sokfélék.


De NEM A PÁROD.


A párja: a felesége.

2014. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a párom, neki a férje. Közel egy év után nevezhetem annak, úgy gondolom.
2014. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!