Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elsősorban ferfiak velemenyere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban ferfiak velemenyere lennek kivancsi?

Figyelt kérdés
A törtenet eleg bonyolult.Ferjemmel a gyerekünk születese utan nagyon megromlott a kapcsolatunk.Sok problema volt vele a babaval, es soha nem segitett, inkabb csak hibaztatott.ezt hallgattam minden nap.(milyen dagadt vagyok)Egy par kiloval nehezebb lettem(max 6-7)de külsöre nem veszes. A lenyeg,hogy a sok veszekedes miatt egyre tavolabb kerültünk egymastol,nem volt se puszi se szerelmeskedes se öleles se semmi.Sajnos kiderült hogy autista a gyerekünk,azert volt vele az elejétöl kezdve ennyire nehez.En amikor ezt megtudtam összeomoltam.Akkor se közeledett.Magamra maradtam.Mar nagyon nagyon maganyos voltam,vagytam egy ferfire,aki szeret.3 eve nem szexeltünk.De nem csaltam meg.Es akkor törtent valami:veletlenül meglattam a ferjemnek egy par üzenetet: nö irja:rossz volt 2 napig nelküled.Szivecske.Vagyom rad.Erre a ferjem visszaküldött egy szives puszit.Ennyit lattam.Amikor ezt megláttam,valami iszonyatos dühöt éreztem.Azt éreztem,én vagyok itt a szolga, a gyereknevelö,akit lehet alázni,nem kell szeretni,és még meg is csalnak.Elmentem ügyvedhez,hogy elvalok.Akkor mar annyira vagytam egy szeretö ferfire,mint meg semmire.Összejöttem vele.Persze nem rögtön,kialakult.A ferjem egyszer elvette a telefonomat, es meglátta a szerelmes üzeneteket.Persze most válni akar.ÉS én lettem a ku...a.Én aki soha nem néztem másra,pedig lett volna okom rá,mert nem szeretett.Most engem az érdekelne,hogy reagált volna erre egy másik férfi?Nyilván ebböl válás lesz.
2016. dec. 8. 20:17
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
69%
Szerintem az idő mindent megold és nem hibáztál! A férjed viszont nagyot!
2016. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván nem tetszett neki, amikor visszanyalt a fagyi.


Melletted kellett volna állnia és segítenie a gyerek nevelésében.

Már akkor sem szeretett és tisztelt, ez a szomorú igazság.

Jobb lesz nektek külön!

2016. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

Ezt nem értem. Miért nem adtad be rögtön a válópert, mikor megtudtad? Miért nem kérdezted meg tőle, hogy ki is kezdte a félrejárást?

Magad ne hibáztasd, hacsak annyiban nem, hogy nem léptél időben.

2016. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ja és a poén az egészben az,hogy azt mondta,ö nem feküdt le a csajjal...rólam viszont tudja,voltak erre utaló üzenetek....
2016. dec. 8. 20:41
 5/32 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem egy percig sem vagy hibás, hogy hozzá mentél, hisz a legtökéletesebb frigy volt a tietek, zsák a foltját...
2016. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Tök mindegy, hogy lefeküdt-e. A megcsalás nem ott kezdődik, az már a csúcspontja.
2016. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
33%
FÉLREIMERTED A FÉRJED!! Egyszerü csak a valóságnak súja van
2016. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
5-ös valaszolo.ezt most magyarazd mar el.meddig kellett volna meg szeretet nelkül elnem.?en nem tudtam elköltözni,mert az en szamlamrol vonjak a hitelt es enyem a haz.Többször szoltam hogy menjen el.Nem ment.
2016. dec. 8. 20:48
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
Össze jöttél az ügyvéddel, nem váltál el, ugyanazt adtad amit kaptál.
2016. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Igazad van 5-ös-De egy válás nem mindig olyan egyszerü.Van egy autista gyerekünk a nevelése egyedül megoldhatatlan rendkivüli viselkedésproblémák.Emellett van egy családi ház,az én nevemen, magas törlesztövel,neki nincs bejelentett jövedelme,ha nem fizet,maradok a házban egyedül...egy autista gyerekkel..eladni lehetetlen 5 eve hirdetjük..azert nem olyan egyszerü am az elet mint ahogy te azt gondolod...
2016. dec. 8. 21:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!